Inwestycja deweloperska
śląskie
żywiecki
Żywiec
Osiedle Wierzbowe- Nowe mieszkania w Żywcu
Osiedle Wierzbowe- Nowe mieszkania w Żywcu

Osiedle Wierzbowe- Nowe mieszkania w Żywcu

ceny od 8 700 zł/m²
Osiedle Wierzbowe
Lokalizacja
ul. Stawy, Żywiec, żywiecki, śląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2023
Dostępne lokale
39 /95

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
26.98 - 67.09 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Nowoczesne Osiedle mieszkalne w Twoim Żywcu

Osiedle Wierzbowo to zespół nowoczesnych i energooszczędnych apartamentowców mieszkalnych wykonanych z najlepszych jakościowo materiałów w oparciu o energooszczędne technologie budowlane. Bryła budynku została zaprojektowana w oparciu o modernistyczną i oryginalną elewację, która jednocześnie urzeka prostotą formy i kształtu. Całość inwestycji zostanie podzielona na dwa etapy po dwa budynki w każdym z etapów.

W każdym z budynków znajdują się 24 apartamenty o zróżnicowanej powierzchni od 26 m2 do 68 m2 z możliwością ich dalszego łączenia .Mieszkania posiadają przestrony i doświetlony salon z otwartą kuchnią łazienkę oraz od 1 do 3 zamkniętych sypialni .

Mieszkania na parterze mają dostęp do wydzielonych ogródków o powierzchni od 30 do 90 m2 . Apartamenty na piętrach od I do III posiadają duże ustawne balkony z dostępem z salonów dające wiele możliwości aranżacji .Na terenie inwestycji znajdują się również miejsca postojowe przypisane . Mieszkania zostaną wykończone w standardzie deweloperskim, a teren inwestycji w końcowej fazie zostanie zagospodarowany i ogrodzony.

Dzięki przemyślanej architekturze Osiedle Wierzbowe jest idealnym miejscem zarówno dla rodzin z dziećmi poszukujących własnego miejsca do zamieszkania, jak również dla osób szukających mieszkań w celach inwestycyjnych .

Całość inwestycji w końcowej fazie zostanie zagospodarowana i ogrodzona

Lokalizacja Osiedla


Osiedle Wierzbowe zostało lokalizowane w cichej i ustronnej części Żywca - Sporyszu, przy ul. Stawy. Inwestycja znajduje się w pobliżu strefy rekreacyjnej miasta. Mieszkańcy osiedla będą mieć możliwość uprawienia wielu sportów, korzystania ze ścieżki pieszo-rowerowej nad Jezioro Żywieckie, wypoczynku na licznych progach wodnych nad rzeką Koszarawą, a w zimie korzystania z wyciągu narciarskiego. W niedalekiej odległości znajduje się Amfiteatr, w którym organizowane są liczne wydarzenia kulturalne i sportowe, a także Park Żywiecki z mini zoo.

Zapraszam do kontaktu

JONASZ
Ogłoszenie dewelopera
JONASZ
668

Więcej ogłoszeń od Osiedle Wierzbowe