Inwestycja deweloperska
podlaskie
łomżyński
Piątnica Poduchowna
Osiedle Słoneczne Wzgórze/Piątnica
Osiedle Słoneczne Wzgórze/Piątnica

Osiedle Słoneczne Wzgórze/Piątnica

Zapytaj o cenę
Lewiarz Development Sp. z o.o.
Lokalizacja
Piątnica Poduchowna, łomżyński, podlaskie
Typ nieruchomości
domy
Dostępne lokale
9 /70

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
94 - 107 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Inwestycja

Osiedle Słoneczne Wzgórze w Piątnicy przeznaczone jest dla osób, które chcą za cenę niższą niż mieszkanie w bloku, posiadać własny dom z działką położony w niedalekiej odległości od Łomży. Inwestycję „Słoneczne Wzgórze” cechuje:

  • atrakcyjna lokalizacja z przepięknym widokiem na panoramę Łomży i okolic,
  • nowoczesna architektura osiedla,
  • bliska odległość do najważniejszych punktów takich jak: Przedszkole, Szkoła, Sklep, Kościół, Stacja Paliw, Przystanek autobusowy, Urząd Gminy, Centrum Miasta Łomży .

Ważnym elementem dla osiedla „Słoneczne Wzgórze” jest budowa trasy Via Baltica, która przeniesie pobliski ruch przelotowy i tranzytowy na tyle daleko od osiedla, by zabrać cały hałas i duży ruch zwiększając po przy tym komfort oraz bezpieczeństwo.

Dojazd do poszczególnych budynków odbywa się wydzieloną drogą wewnętrzną – ul. Promienną. Dla komfortu mieszkańców każdy dom posadowiony jest na działce w sposób, który daje dodatkową przestrzeń do zaparkowania auta na podjeździe przed domem. Przy realizacji projektów działamy kompleksowo: doradzamy, dajemy możliwość elastycznej adaptacji, pomagamy przy wykończeniu, pomagamy z kredytem. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

O nas

Działamy na rynku od ponad 10 lat. Przez ten czas bazowaliśmy na licznych technologiach, materiałach oraz poznaliśmy potrzeby klienta. Nauczyło nas to efektywnej oraz sumiennej pracy, a przede wszystkim przyniosło satysfakcję z nowego domu dla wielu klientów. Współpracując z naszą firmą mogą Państwo liczyć na wsparcie oraz klarownie przedstawioną ofertę. Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów.

Zapraszam do kontaktu

Justyna Blusiewicz
Ogłoszenie dewelopera
Justyna Blusiewicz
737

Więcej ogłoszeń od Lewiarz Development Sp. z o.o.