Inwestycja deweloperska
śląskie
Siemianowice Śląskie
Przełajka
ul. Słoneczna
Osiedle Słoneczna - DOM w Cenie mieszkania 3 pok.
Osiedle Słoneczna - DOM w Cenie mieszkania 3 pok.

Osiedle Słoneczna - DOM w Cenie mieszkania 3 pok.

ceny od 5 726 zł/m²
Lokalizacja
Siemianowice Śląskie, Przełajka, ul. Słoneczna
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
1 kwartał 2023
Dostępne lokale
3 /6

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
88.01 - 90.2 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

KUP DOM W CENIE MIESZKANIA 70M2

Osiedle Słoneczna to osiem budynków szeregowych, które będą gotowe do objęcia przez nabywców w II lub III kwartale 2022. Jest budowanych osiem domów, oznaczonych na planie zagospodarowania symbolami, pozostały do zakupu jeszcze B, E, G, H.

Prace nad budową tych ośmiu budynków w zabudowie szeregowej, bez garażu, są kontynuowane i ich postęp można śledzić odwiedzając teren budowy.

Wszystkie domy posiadają na parterze wiatrołap, salon, kuchnię, WC dla gości, a na poddaszu, trzy pokoje i łazienkę i przedpokój. Ich rozmieszczenie zawierają schematy w opisie domu. Teren ogrodu jest ogrodzony płotem systemowym, i obsadzony tujami.

Zakończenie budowy przewidziane jest na początek I kwartału 2023 r.

Lokalizacja

W Siemianowicach, w dzielnicy Przełajka, znajduje się bardzo przyjemna, ciekawa, ulica Słoneczna, ulica w kształcie litery T, oprócz swojej ciepłej nazwy posiada również bardzo dobre położenie i jest lekko nachylona w kierunku południowym, co czyni umieszczoną na niej zabudowę bardziej atrakcyjną. Z uwagi na bardzo rozległy teren podlegający opracowaniu, działki mają różne wielkości, a co za tym idzie, różne ceny.

Każdy z budowanych domów oddajemy w stanie deweloperskim i tak, nabywacie Państwo dom z instalacjami sanitarną, ciepłą wodą użytkową z instalacją centralnego ogrzewania, podłogową z piecem gazowym, instalacją elektryczną, roletami sterowanymi elektrycznie we wszystkich oknach, płotem wokół własnego ogrodu, tynkami gipsowymi nakładanymi maszynowo, bramą garażową na pilota, wybrukowanym podjazdem do garażu i wejścia, tarasem od strony ogrodu oraz działką nabytą na własność ( to niski podatek od gruntu ), garaż usytuowany w bryle budynku ( to niski podatek od nieruchomości ). Niskie koszty utrzymania zapewnia zastosowanie sposobu i rodzaju ogrzewania oraz kształtu domu.

Zapraszam do kontaktu

Bartosz Buksiński
Ogłoszenie dewelopera
667

Więcej ogłoszeń od DevelopMe Sp. z o.o.