Inwestycja deweloperska
pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice
ul. Wielkopolska 66Osiedle Skandinavia - System płatności 20/80
Osiedle Skandinavia - System płatności 20/80

Osiedle Skandinavia - System płatności 20/80

ceny od 7 490 zł/m²
Oferta specjalna do 31.05.2023Atrakcyjny harmonogram płatności
JHM DEVELOPMENT S.A.
Lokalizacja
Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Wielkopolska 66
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2022
Dostępne lokale
49 /5

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2020
Liczba kondygnacji
6
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
32.65 - 71.76 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
monitoring
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, place zabaw, strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

OKAZJA! System płatności 20/80

O inwestycji:

Skandinavia to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstało przy ul. Wielkopolskiej 66 w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy na południu Gdańska (Orunia Górna - Gdańsk Południe). Miejsce to zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią sobie mądre rozwiązania i lubią życie w harmonii.

Osiedle Skandinavia składa się będzie z 5 budynków, łącznie 296 mieszkań i lokali usługowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Strzeliste dachy, prosta forma architektoniczna, a także użycie trwałych materiałów oraz dbałość o poszanowanie natury podkreślają skandynawski charakter inwestycji. Dodatkowo każdy z budynków otrzyma nazwę zgodnie ze stolicami krajów nordyckich - Kopenhaga, Sztokholm, Oslo, Helsinki, Rejkiawik. Dwa budynki realizowane w ramach I etapu są już gotowe do zamieszkania, pozostałe trzy zostaną oddane do użytku już w IV kwartale 2023 roku.

Szeroki wybór metraży od 32 m2 do 72 m2 pozwala na dopasowanie mieszkania do swoich potrzeb. W ofercie sprzedaży znajdują się funkcjonalne mieszkania od 2 do 4 pokoi zaprojektowane z myślą zarówno o tych szukających swojego pierwszego mieszkania jak i o rodzinach z dziećmi, potrzebujących więcej przestrzeni.

Minimalizm i prostota, a przy tym funkcjonalność i wygoda to główne wyznaczniki projektu Skandinavia. Stylowe wykończenia z zastosowaniem paneli drewnianych, subtelnych grafik na ścianach oraz dużych luster odwzorowują skandynawską filozofię życia stawiającą na komfort i jakość. Na terenie części wspólnych znajdzie się wiele udogodnień dla przyszłych mieszkańców, edukacyjne place zabaw, strefa relaksu do dyspozycji mieszkańców, wiaty dla rowerów ze stacją napraw, budki lęgowe dla jerzyków, domki dla motyli.


Standard wykończenia będą stanowiły:

 • stylowo zaprojektowane części wspólne
 • wysoka jakoś materiałów wykończeniowych
 • przyłącza światłowodowe do Internetu
 • oświetlenie LED i lampy solarne
 • ponadstandardowa wysokość mieszkań
 • Monitoring osiedla
 • drzwi antywłamaniowe
 • garaż podziemny i zewnętrze miejsca postojowe
 • miejsca postojowe dla gości
 • balkony i ogródki
 • cichobieżne windy
 • ogrzewanie z sieci miejskiej

O lokalizacji:

Dojazd do obwodnicy Trójmiasta z terenu inwestycji zajmie zaledwie 6 minut, dzięki czemu szybko i bez trudu można dostać się do sąsiednich miast. Trasa do centrum miasta, lotniska czy dworca PKP to 20 minut jazdy autem. Planowana rozbudowa PKM przewiduje powstanie przystanku PKP przy ulicy Wielkopolskiej, dzięki czemu dojazd do centrum Gdańska potrwa raptem kilkanaście minut.

O deweloperze:

JHM DEVELOPMENT to polska firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne na terenie całego kraju. Od ponad 12 lat z sukcesem realizujemy kolejne projekty deweloperskie, kształtując otaczającą nas rzeczywistość.

Nasza misja to tworzenie komfortowych i bezpiecznych miejsc do życia i pracy - osiedli przyjaznych mieszkańcom oraz infrastruktury komercyjnej stworzonej dla potrzeb lokalnej społeczności. To co nas wyróżnia to pełne zaangażowanie w każdy etap procesu inwestycyjnego – od fazy projektowej, przez wykonawczą, aż do sprzedaży czy wynajmu. Nasze projekty stanowią połączenie atrakcyjnych lokalizacji, funkcjonalnego projektu i efektownego designu.

Zapraszam do kontaktu

Andrzej Kochalski
Ogłoszenie dewelopera
Andrzej Kochalski
603

Więcej ogłoszeń od JHM DEVELOPMENT S.A.