Для України
TRIADA-DOM Wachowiak Śliwiak sp. jawna

TRIADA-DOM Wachowiak Śliwiak sp. jawna

Zobacz
Wróć
Osiedle "Sarbinowska", Kuźniki

Osiedle "Sarbinowska", Kuźniki

ceny od 7 800 zł/m²
TRIADA-DOM Wachowiak Śliwiak sp. jawna
Lokalizacja
Wrocław, Kuźniki, ul. Sarbinowska
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2022
Dostępne lokale
11 /96

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
31 - 107 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon, pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja „SARBINOWSKA”, która powstaje na Kuźnikach przy ul. Sarbinowskiej w zachodniej części Wrocławia składa się z zespołu 2 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, o wysokości pięciu kondygnacji nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej, z cichobieżnymi windami poruszającymi się pomiędzy wszystkimi kondygnacjami.

Łącznie zaprojektowano 96 mieszkań, w tym 1, 2, 3, 4 - pokojowych o pow. od 31 m2 do 68 m2 oraz mieszkania z antresolą o pow. od 79 m2 do 107 m2 – wszystkie z balkonami lub tarasami. Mieszkania zaprojektowano zarówno z oddzielną kuchnią, typową dla tradycyjnych rozkładów mieszkań, jak i aneksem kuchennym połączonym z pokojem dziennym, dzięki czemu mieszkania wydają się większe i bardziej przestronne. Pod każdym z budynków zostanie wybudowany garaż podziemny oraz komórki lokatorskie.

Ponadto na terenie inwestycji powstanie 80 naziemnych miejsc postojowych, stojaki rowerowe, plac zabaw, a teren wokół budynków zostanie zagospodarowany zielenią parkową.

Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim podwyższonym, tzn.: ściany i sufity gładkie tynkowane, parapety z konglomeratu marmurowego, grzejniki panelowe konwektorowe z termostatami, okna z nawietrzakami, rolety zewnętrzne na wszystkich kondygnacjach, drzwi wejściowe do mieszkań o odporności na włamania klasy C, instalacja elektryczna (z osprzętem), hydrauliczna, teletechniczna, domofonowa.

„SARBINOWSKA” to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kuźnickiego, Parku Tysiąclecia, toru wrotkarskiego i dużego placu zabaw "Kuźnia Piratów". Tereny zielone zapewnią naszym mieszkańcom zarówno aktywność sportową, jak i odpoczynek. W pobliżu inwestycji znajdują się: szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka, salony fryzjerskie i kosmetyczne, dyskont PoloMarket, sklepy osiedlowe, restauracje i kościół.

Kuźniki są doskonale skomunikowane z resztą Wrocławia poprzez komunikację miejską oraz sąsiadujący Dworzec Kolejowy Wrocław Kuźniki. W odległości 3 km znajduje się Centrum Handlowe Magnolia, Fashion Outlet i Stadion Miejski z licznymi atrakcjami dla dorosłych i dla dzieci.

Termin zakończenia inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2022 r.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od TRIADA-DOM Wachowiak Śliwiak sp. jawna