Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Polanowice
Osiedle przy Białych Tygrysów
Osiedle przy Białych Tygrysów

Osiedle przy Białych Tygrysów

ceny od 9 845 zł/m²
Mesta Development Sp. z o.o
Lokalizacja
ul. Białych Tygrysów, Polanowice, Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
7 /16

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2022
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
117 - 117 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

Osiedle przy Białych Tygrysów we Wrocławiu

Stylowe, niezależne energetycznie osiedle. Zaprojektowane dla ludzi ceniących komfort życia codziennego. Inwestycja położona w zasięgu kilkunastu minut od centrum Wrocławia, otoczona rzeką, ogrodami, jednocześnie doskonale skomunikowana. Budynki wyposażone w najnowsze rozwiązania techniczne. Optymalny układ lokalu z garażem. Pozostań we Wrocławiu i ciesz się miastem. Zapraszamy na osiedle przy ul. Białych Tygrysów.

Najważniejsze cechy osiedla:

  • pakiet OZE w standardzie (pompa ciepła z ogrzewaniem podłogowym, fotowoltaika, odzysk wody deszczowej, wentylacja mechaniczna z rekuperacją)
  • lokalizacja we Wrocławiu z szybkim dojazdem do i z centrum (dojazd rowerem do centrum zajmuje ok 25 minut, na plaże nad Odrą niecałe 10 minut)
  • system inteligentny dom, w standardzie oferujemy: sterowanie roletami, ogrzewaniem, rekuperacją, bramą wjazdową do garażu, istnieje możliwość rozbudowy o niezliczoną ilość funkcji)
  • garaż z wyjściem do ogrodu, dodatkowo niezależne dwa miejsca postojowe
  • klasyczna, kamienna elewacja zapewniająca elegancję, trwałość na lata, oraz dodatkową ochronę przed warunkami atmosferycznymi (nawiązanie do klasycznej architektury Sudeckiej)
  • doskonały i sprawdzony układ z częścią dzienną na dole i trzema lub czterema sypialniami na piętrze, jednocześnie metraż nie przekraczający 100m2 mieszkania (ponad 100 domów zrealizowanych w podobnym układzie dla naszych klientów)

Lokalizacja

Osiedle przy ul. Białych Tygrysów zlokalizowaliśmy z jednej strony blisko centrum, z drugiej z łatwym wyjazdem z miasta. Blisko osiedla znajdują się placówki medyczne w tym Luxmed, punkty szkolne i przedszkolne, markety (Lidl, Biedronka, Dino, c.h. Marino), basen z szkołą pływania czy tereny, po których można pobiegać. Samo osiedle zlokalizowano w głębi od głównej ulicy, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom. W ramach inwestycji powstanie też chodnik do Ronda Obrońców Grodna, co zapewni bezpieczną komunikację z przystankiem autobusowym.

O deweloperze

Firma Mesta Development (wcześniej S&P Development) to spółka deweloperska działająca na rynku Wrocławskim. Istnieje na rynku od 2011 roku. W pierwszych latach spółka realizowała głównie obiekty jednorodzinne wolnostojące i bliźniacze pod zamówienie klientów lub jako inwestycje deweloperskie na gruntach własnych. W roku 2014 rozpoczęto realizację osiedla Nowe Kowale na wrocławskich Kowalach w dzielnicy Psie Pole. Inwestycja obejmuje 20 lokali mieszkalnych w pięciu budynkach w zabudowie szeregowej. Od roku 2016 spółka skupia się na pozyskiwaniu atrakcyjnych gruntów na terenie Wrocławia i realizacji na nich kompleksowych osiedli mieszkaniowych.

Zapraszam do kontaktu

Katarzyna Czech
Ogłoszenie dewelopera
Katarzyna Czech
884

Więcej ogłoszeń od Mesta Development Sp. z o.o