Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
szamotulski
Szamotuły
Szamotuły
Osiedle Olimpijskie
Osiedle Olimpijskie

Osiedle Olimpijskie

Zapytaj o cenę
Agrobex Sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Stanisława Staszica, Szamotuły, Szamotuły, szamotulski, wielkopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
63 /73

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

O inwestycji

Osiedle Olimpijskie składać się będzie z pięciokondygnacyjnych budynków z windami, komórkami lokatorskimi oraz miejscami postojowymi i garażami rodzinnymi.

Wszystkie budynki wyposażone będą w instalacje fotowoltaiczne.

W pierwszym etapie inwestycji powstanie 50 nowoczesnych mieszkań: 1-3-pokojowych o metrażu od 32 do 57 metrów kwadratowych.
Wewnątrz osiedla zaprojektowano zieloną przestrzeń spacerową – jako miejsce spotkań społeczności osiedla. Ponadto znajdziemy tutaj też nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci, a dla osób dbających o kondycje fizyczną w każdym wieku – plenerową siłownie.

Posiadacze rowerów będą mogli bezpiecznie przechowywać je w komórkach lokatorskich, a właściciele garaży dodatkowo w przestrzeni garażowej.

O lokalizacji

Osiedle Olimpijskie znajduje się nieomal w centrum Szamotuł. Od dworca kolejowego dzieli nas ledwie krótki spacer kasztanową aleję. Za przysłowiowym płotem mamy sklep Lidl i Szamotulski Ośrodek Kultury. Przedszkole i publiczna szkoła podstawowa znajdują się w zasięgu wzroku.
Ulica Sportowa, przy której znajduje się Osiedle Olimpijskie to nomen omen szamotulskie „centrum sportu”. Krótki spacer dzieli nas od miejskiego stadionu, hali sportowej, pływalni i całorocznych kortów tenisowych. Dystans ten w minutę można pokonać również rowerem – a jakże, po ścieżce rowerowej wzdłuż ulicy Sportowej.

Zapraszam do kontaktu

Dział Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Dział Sprzedaży
618

Więcej ogłoszeń od Agrobex Sp. z o.o.