BOZ Development

BOZ Development

Zobacz
Wróć
Inwestycja deweloperska
podkarpackie
Rzeszów
Drabinianka
ul. Miła
OSIEDLE MIŁA, Drabinianka - Miła 29 BOZ Developmet
OSIEDLE MIŁA, Drabinianka - Miła 29 BOZ Developmet

OSIEDLE MIŁA, Drabinianka - Miła 29 BOZ Developmet

ceny od 6 400 zł/m²
BOZ Development
Lokalizacja
Rzeszów, Drabinianka, ul. Miła
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2023
Ogłoszenia w serwisie
54

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2019
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
23 - 118 m²
Nieruchomości w inwestycji
5
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Przestrzeń dodatkowa

Opis

Lokalizacja:
Własne mieszkanie to zakup, który wpływa na jakość życia. Dzięki niemu można zyskać niezbędną do życia przestrzeń i strefę komfortu. Mieszkanie, na które się zdecydujemy, powinno być całkowicie zgodne z naszymi potrzebami. Jedną z nich jest dogodna lokalizacja.

Osiedle Miła położone w południowej części Rzeszowa, jest miejscem dla osób, które pragną zamieszkać w bliskim sąsiedztwie natury, w pobliżu terenów rekreacyjnych i ścieżek rowerowych.

Osiedle jest zlokalizowane w części Rzeszowa, z którego bez problemu można dojechać w każde miejsce w mieście. W zaledwie kilka minut można dojechać do centrum miasta – zarówno transportem miejskim, jak i własnym samochodem.

Inwestycja:
Osiedle Miła składać się będzie z pięciu bloków pięciopiętrowych. Każda klatka wyposażona będzie w windę, która obsługuje od poziomu garażu -1 do 5 piętra.

Oferujemy mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe. Wszystkie lokale dostępne są z dużymi balkonami lub przestronnymi tarasami na parterze lub ostatniej kondygnacji. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w garażu podziemnym. Przed blokiem znajdować się będą miejsca postojowe, dostępne dla wszystkich mieszkańców.

Deweloper:

BOZ Development – deweloper cieszący się zaufaniem wśród klientów od wielu lat. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią komfortowe warunki, poszukują idealnego miejsca do zamieszkania lub potrzebują przestrzeni, która zapewni im swobodę.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od BOZ Development