Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
Warszawa
Rembertów
Stary Rembertów
Osiedle Magenta Stary Rembertów
Osiedle Magenta Stary Rembertów

Osiedle Magenta Stary Rembertów

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
ul. Magenta / Listonoszy, Stary Rembertów, Rembertów, Warszawa, mazowieckie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2023
Dostępne lokale
4 /14

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
77.45 - 133.31 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

INWESTYCJA ZAKOŃCZONA , POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE - OSTATNIE MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU

Inwestycja Osiedle Magenta to kameralne osiedle mieszkań bezczynszowych położonych w nowoczesnych budynkach jednorodzinnych bliźniaczych w zacisznej i spokojnej warszawskiej dzielnicy Stary Rembertów przy ul. Magenta / Listonoszy.
Na parterze i piętrze każdego z budynków znajduje się po jednym mieszkaniu, łącznie tylko 14 lokali od 77m2 do 133 m2. Przy połączeniu mieszkań w pionie powstają domy od 168 do 192m2.

Każde mieszkanie z indywidualnym wejściem, mieszkania na piętrze z niezależną klatką schodową. Do mieszkań na parterze przynależny ogródek (o pow. od 74 do 145 m2), a do mieszkań na piętrze przynależne poddasze z możliwością zaadaptowania pow. od 69 do 110m2 po podłodze (52-85m2 pow. użytkowej – w sam raz na dodatkowe 2/3 pokoje + łazienkę oraz funkcjonalne schowki pod skosami).

Istnieje możliwość łączenia mieszkań położonych nad sobą. W wyniku takiego połączenia do dyspozycji Nabywcy będzie cały niezależny dom o powierzchni od 168 do 192 m2 w zabudowie bliźniaczej (parter i piętro) z ogródkiem oraz dodatkowym poddaszem do własnej aranżacji.

Charakterystyczną cechą mieszkań są duże okna, dzięki którym mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone, a także wygodne i przestronne balkony w mieszkaniach na piętrze.

Projekt spełnia oczekiwania wymagających klientów – łączy w sobie nowoczesność z tradycją. Komfort życia zapewnia mieszkańcom kameralny charakter inwestycji, funkcjonalny rozkład mieszkań, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, duża ilość miejsc parkingowych naziemnych oraz teren rekreacyjny dla dzieci. Wszystkie media miejskie.

Wysokość mieszkań 275 cm.

W zależności od potrzeb potencjalnych nabywców, dzięki odpowiednim rozwiązaniom konstrukcyjnym możliwa jest dowolna aranżacja i podział wnętrz lokalu oraz łączenie mieszkań, a układ pomieszczeń można prawie dowolnie dostosować do potrzeb przyszłego użytkownika (ograniczeniem aranżacji są jedynie elementy konstrukcji budynku i piony instalacyjno – wentylacyjne). Na etapie realizacji budowy szczegóły odnośnie aranżacji będą na bieżąco konsultowane i ustalane z nabywcą.

W mieszkaniach położonych na 1 piętrze można stworzyć do 4 niezależnych lokali na wynajem składających się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i sypialni (2 lokale na 1 piętrze, 2 na poddaszu)

Mieszkania zostaną przekazane nabywcom w stanie deweloperskim, ale po indywidualnych ustaleniach jest możliwość rozszerzenia go o ustalone elementy wykończenia.

Walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania.

Rembertów wraz z sąsiadującymi dzielnicami Wesoła i Wawer należy do najbardziej zielonych dzielnic stolicy. Lasy i tereny zielone stanowią aż 30 % terenów Rembertowa. Na jego terenie znajduje się m.in. Las Rembertowski i wchodzący w jego skład rezerwat przyrody Kawęczyn. Dominuje tutaj zabudowa jednorodzinna oraz nieliczna niska zabudowa wielorodzinna, które sprzyjają codziennemu spokojnemu życiu bez zgiełku i hałasu. W pobliżu znajduje się wiele obiektów, które umożliwiają aktywne spędzenie wolnego czasu. Trasy rowerowe o długości kilkudziesięciu kilometrów to prawdziwa gratka dla miłośników jednośladów. Szybki dojazd do Zalewu Zegrzyńskiego.

Do niewątpliwych atutów dzielnicy Rembertów zaliczyć należy jego położenie oraz łatwy i szybki dostęp do centrum Warszawy zapewniony przez Szybką Kolej Miejską (w ciągu 15 minut z centrum Warszawy) autobusy oraz linie kolejowe. Komfortowy dojazd samochodem gwarantuje Trasa Siekierkowska z Mostem Siekierkowskim oraz Trasa Łazienkowska z Mostem Łazienkowskim.

Niekwestionowanym atutem lokalizacji jest także bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura a w szczególności bliskie sąsiedztwo sklepów, aptek, banków i sieci punktów usługowych: przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, liceum ogólnokształcącego; dwóch publicznych i niepublicznego zakładów opieki zdrowotnej, kościoła, marketów spożywczych Lidl i Biedronka. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji siłownia plenerowa i plac zabaw. W niewielkiej odległości ok. 3 km znajduje się małe centrum handlowe Hopstop oraz nieco dalej Centra Handlowe: Selgros, Leroy Merlin 4,5km, King Cross 7km, Promenada 8km i M1 9km.

Zapraszam do kontaktu

Biuro sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
506

Więcej ogłoszeń od MAGENTA IN