Для України
WróćInwestycja deweloperska
pomorskie
Gdynia
Chwarzno-Wiczlino
Wiczlino
ul. Kormorana
Osiedle Gdynia Wiczlino II
Osiedle Gdynia Wiczlino II

Osiedle Gdynia Wiczlino II

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
Gdynia, Wiczlino, ul. Kormorana
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
1 kwartał 2023
Dostępne lokale
7 /46

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

 • 5-pokojowe domy od 141 m2 do 164 m2 od dewelopera WILLBUD
 • Garaż w cenie
 • Poddasze do adaptacji
 • Trójmiejski Park Krajobrazowy (4 minuty samochodem do parkingu)
 • Przystanek autobusowy (10 minut spacerem)
 • Lidl (4 minuty samochodem)
 • Galeria Rumia, Multikino (17 minut samochodem)

Osiedle Gdynia Wiczlino II - poznaj inwestycję

Nowoczesne osiedle domów Gdynia Wiczlino II to miejsce gdzie cisza i spokój płynące z otaczającej natury doskonale łączą się z wygodnym stylem życia.

Na inwestycję składają się dwa typy budynków Grand House Comfort 141,7 m2 oraz Grand House Premium 164,4 m2 charakteryzujące się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem wykończenia.

Prywatność i kameralny charakter osiedla, a zarazem bliska odległość od głównych arterii Trójmiasta łączą doskonałą komunikację z idealnym miejscem odpoczynku.1. DOM GRAND HOUSE COMFORT 141,7 m2:

Grand House Comfort to dom jednorodzinny dwulokalowy, o prostej bryle, zaprojektowany z dbałością o detale. Jest to dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141,7 m2 z funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Swoboda aranżacji przestrzeni i możliwość adaptacji poddasza sprawią że będzie to dom skrojony na miarę, spełniający wszystkie potrzeby Twojej rodziny.

Wygodny garaż, miejsce postojowe przed budynkiem, a przede wszystkim ogród o pow. 400-500 m2, będący naturalnym przedłużeniem przestrzeni domu zapewnią Ci komfort i relaks.Aby maksymalnie usprawnić proces przeprowadzki do nowego domu możesz skorzystać z pomocy naszego działu aranżacji i wykończeń pod klucz. Przy współpracy z naszym architektem dokonasz zmian aranżacyjnych oraz zamówisz usługę wykończenia pod klucz tak aby wykończenie domu nie spędzało Ci snu z powiek.2. DOM GRAND HOUSE PREMIUM 164,44 m2:Grand House Premium to przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 164,44 m2, z panoramicznym oknem w kuchni i widokiem na duży prywatny ogród. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz swoboda aranżacji przestrzeni pozwala najlepiej dostosować go do potrzeb Twojej rodziny.

Ogromnym atutem nieruchomości jest niewątpliwie garaż oraz miejsce postojowe przed budynkiem, ale przede wszystkim ogród o pow. 400-500 m2, będący naturalnym przedłużeniem przestrzeni domu, zmieniający swoje barwy w zależności od pory roku.Aby maksymalnie usprawnić proces przeprowadzki do nowego domu możesz skorzystać z pomocy naszego działu aranżacji i wykończeń pod klucz. Przy współpracy z naszym architektem dokonasz zmian aranżacyjnych oraz zamówisz usługę wykończenia pod klucz tak aby wykończenie domu nie spędzało Ci snu z powiek.LokalizacjaChwarzno – Wiczlino to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Gdyni. Z wygodnym dojazdem do centrum, która wkrótce zostanie uzupełniona o Obwodnicę Witomina, Trasę Kaszubską oraz nowy bulwar wzdłuż Potoku Wiczlińskiego. Prestiżowa lokalizacja łączy w sobie atuty miejskiego życia z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej, przedszkoli, szkół podstawowych i liceum oraz sklepów z ciszą i spokojem terenów zielonych Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.


Osiedle Gdynia Wiczlino II - lokalizacja

Wiczlino, ul. Kormorana
 • 23,5 km do centrum
 • 11 min. spacerem do przystanku autobusowego
 • dojazd do centrum: 1 min samochodem
Istotne punkty w okolicy inwestycji
 • Przystanek autobusowy (856 m, 11 minut spacerem)

Oferta pochodzi z serwisu obido

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od WILLBUD Sp. z o.o. Sp. k.