Inwestycja deweloperska
mazowieckie
żyrardowski
Żyrardów
Osiedle Artystyczne w Żyrardowie
Osiedle Artystyczne w Żyrardowie

Osiedle Artystyczne w Żyrardowie

Zapytaj o cenę
JHM DEVELOPMENT S.A.
Lokalizacja
ul. Legionów Polskich, Żyrardów, żyrardowski, mazowieckie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2023
Dostępne lokale
150 /179

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2021
Liczba kondygnacji
6
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
32 - 79 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
windy, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie

Opis

OKAZJA!

Inwestycja

Osiedle Artystyczne to wyjątkowe miejsce na mapie Żyrardowa – inwestycja, w której nowoczesność łączy się z artystyczną duszą miasta. O wysublimowanym charakterze inwestycji świadczyć będzie nie tylko ciekawa architektura, ale również stylowo zaprojektowane części wspólne. Rysunki które zdobią korytarze budynków stworzył rodowity żyrardowianin – artysta grafik Zbigniew Kołaczek. Prace o charakterze satyrycznym wykonane przez artystę przedstawiają znane w Żyrardowie budynki, które na stałe zapisały się na kartach historii tego miasta.

W ramach Osiedla Artystycznego powstały dwa budynki o łącznej liczbie 179 mieszkań. Tworząc nową inwestycję nasi architekci zadbali o każdy szczegół, by oddać do Państwa użytku obiekt, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.

Przestronne korytarze pozwolą swobodnie poruszać się po częściach wspólnych, a cichobieżne windy ułatwią przemieszczanie się z podziemnej hali garażowej na piętra. Na terenie inwestycji znajdują się komórki lokatorskie i specjalne miejsca dla rowerów. Osiedlowy plac zabaw zaprojektowany zgodnie z ideą Montessori stworzy przestrzeń do zabawy i rozwoju dla najmłodszych mieszkańców. W trosce o komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców teren osiedla został ogrodzony, a wejście jest możliwe tylko za pomocą domofonu.
W ofercie znajdują się lokale od 32 m² do 79 m² w atrakcyjnych układach od 1 do 4 pokoi. Szeroki wachlarz metraży zaspokoi potrzeby singli, inwestorów oraz poszukujących nowego mieszkania z myślą o rodzinie z dziećmi. Ogromnymi atutami projektu na tle konkurencji są duże przeszklenia okienne, zapewniające doskonałe doświetlenie mieszkań oraz brak bezpośrednio sąsiadującej zabudowy co daje poczucie swobody i większej przestrzeni wokół terenu inwestycji. Podczas projektowania zadbano, aby do każdego mieszkania przynależał balkon, taras lub ogródek.
Lokalizacja

Osiedle Artystyczne powstało w Żyrardowie przy ul. Legionów Polskich 41 i przy ul. 11-listopada 40. Położenie inwestycji nieopodal szkół (Szkoła Podstawowa Nr 7 i Zespół Szkół nr 2), sklepów (Biedronka, Dino, Lidl), jak również punktów usługowych i placówek medycznych zapewnia komfort codziennego funkcjonowania. Niewątpliwie ogromną zaletą lokalizacji inwestycji jest bliskość terenów zielonych oraz miejsc rekreacyjnych tj. Park Ditricha i Park Seniora (odległość ok. 500 m). Usytuowanie naszej inwestycji niespełna 8 km od autostrady A2 i zaledwie 3 km od obwodnicy Żyrardowa pozwali na szybkie przemieszczanie się po całej Polsce.

W zasięgu ręki:

 • Szkoła Podstawowa nr 7 – 150 m
 • Zespół Szkół nr 2 – 180 m
 • Przedszkole - 750 m
 • supermarket Biedronka – 250 m
 • supermarket Lidl
 • supermarket Dino
 • Przystanek autobusowy – 350 m
 • Przychodnia lekarska – 350 m
 • Apteka – 350 m
 • Park Ditricha – 500 m
 • Park Seniora – 500 m
 • Osada Fabryczna – 750 m
 • Stacja rowerów miejskich – 350 m
 • Dworzec PKP – 1,5 km

O deweloperze

JHM DEVELOPMENT to polska firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne na terenie całego kraju.

Od ponad 15 lat z sukcesem realizujemy kolejne projekty deweloperskie, kształtując otaczającą nas rzeczywistość. Jesteśmy obecni w 14 polskich miastach i dalej się rozwijamy.

Nasza misja to tworzenie komfortowych i bezpiecznych miejsc do życia i pracy - osiedli przyjaznych mieszkańcom oraz infrastruktury komercyjnej stworzonej dla potrzeb lokalnej społeczności.

To co nas wyróżnia to pełne zaangażowanie w każdy etap procesu inwestycyjnego – od fazy projektowej, przez wykonawczą, aż do sprzedaży czy wynajmu.

Nasze projekty stanowią połączenie atrakcyjnych lokalizacji, funkcjonalnego projektu i efektownego designu.

Zapraszam do kontaktu

Dział Sprzedaży Żyrardów
Ogłoszenie dewelopera
Dział Sprzedaży Żyrardów
603

Więcej ogłoszeń od JHM DEVELOPMENT S.A.