Inwestycja deweloperska
warmińsko-mazurskie
mrągowski
Prawdowo
Osiedle 35 Wille Mikołajki
Osiedle 35 Wille Mikołajki

Osiedle 35 Wille Mikołajki

ceny od 9 004 zł/m²
Kiljan Janusz Kiljańczyk
Lokalizacja
Prawdowo, mrągowski, warmińsko-mazurskie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
19 /19

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Mazury… Kraina tysiąca jezior, przepięknych zapierających dech w piersiach krajobrazów, lasów i ciągle nieodkrytej dzikiej przyrody pretendująca do miana jednego z cudów natury. To wspaniałe miejsce, które dla wielu z nas jest synonimem cudownych i beztroskich chwil może stać się teraz Państwa nowym domem! Przedstawiamy Państwu Osiedle 35 Wille Mikołajki – Twój Dom w Krainie Jezior.

Lokalizacja:

Osiedle „35 Wille Mikołajki” położone jest w miejscowości Prawdowo, w gminie Mikołajki, W odległości około 750 metrów od Jeziora Tałty.

Ta wyjątkowa okolica sprzyja zarówno spokojnemu budowaniu codziennego życia pośród natury jak i pozwala na bardzo aktywne wykorzystanie ogromnego potencjału sportowo-rekreacyjnego. Do najbliższego miasta – Mikołajek jest zaledwie 1,5 km. Tam zrobimy potrzebne zakupy i odwiedzimy restauracje. Okolica osiedla to także bardzo bogata oferta hotelowa i agroturystyczna, co oznacza, że możemy poznać mnóstwo wspaniałych ludzi z całej Polski.

W odległości 500 metrów od inwestycji znajduje się Hotel Gołębiewski, który oferuje cały wachlarz atrakcji nie tylko dla gości Hotelu. Aqua Park, tor saneczkowy, atrakcje dla najmłodszych a dla miłośników wyścigów samochodowych Tor Mikołajki. A do tego wszystkiego przepiękne i dzikie tereny leśne, które zadowolą najbardziej aktywnych miłośników pieszych wędrówek.

Domy:

Inwestycja składa się docelowo z 35 budynków w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej, które są budowane etapowo.

Każdy dom ma dużą i ogrodzoną działkę (ogródek), którą wraz z domem kupujecie Państwo na własność.

Osiedle jest przyłączone do sieci energetycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej oraz światłowodowej.

Budynki wykonane są w technologii tradycyjnej udoskonalonej. Posadowione na płycie fundamentowej. Ściany murowane z bloczków betonu komórkowego wyróżniające się dobrą izolacyjnością termiczną. Stropy wykonane w technologii żelbetowej monolitycznej. Dach skośny pokryty blachodachówką. W każdym domu zarówno na parterze jak i na piętrze w standardzie znajdziemy ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła oraz przyłącze pod instalację kominka (salon na parterze). Stolarka drzwiowa Wikęd (Basic), okna PCV (Adams).

Budynki posiadają zarówno miejsca postojowe jak i garaże w bryle budynku (szczegóły w kartach lokali).

Każdy dom będzie posiadał taras na parterze. W budynkach wolnostojących będzie wykonany z betonowej wylewki (w bryle budynku) i będzie zadaszony.

W budynkach bliźniaczych tarasy wykonane będą z kostki i zabudowane drewnianą pergolą.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
577

Więcej ogłoszeń od Kiljan Janusz Kiljańczyk