Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Oporów
Ogrody Balzaka
Ogrody Balzaka

Ogrody Balzaka

ceny od 11 025 zł/m²
Lokalizacja
ul. Honoriusza Balzaka, Oporów, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
2 kwartał 2024
Dostępne lokale
8 /6

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
122 - 165 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

O inwestycji

OGRODY BALZAKA to kameralna inwestycja trzech nowoczesnych domów dwulokalowych położona na osiedlu Oporów w południowo – zachodniej części Wrocławia.

Budynki utrzymane będą w eleganckim stylu o podwyższonym standardzie wykończenia, na który składa się będą min. rolety zewnętrzne na parterze, klimatyzacja oraz panele fotowoltaiczne.

Dla wszystkich lokali dostępne będą nieużytkowe poddasza, zapewniające dodatkową przestrzeń do przechowywania. Do każdego mieszkania przynależeć będzie ogródek oraz miejsce postojowe naziemne wyposażone w stację do ładowania pojazdów elektrycznych.

Dostępne są lokale w dwóch wariantach:

Model A (ok. 122 m2) – składać się będą z trzech kondygnacji. Parter: salon z jadalnią i wyjściem na ogródek, kuchnia, gabinet, łazienka oraz przedpokój. Pierwsze piętro: trzy sypialnie oraz łazienkę. Poddasze: duża sypialnia z łazienką oraz wyjście na taras.

Model B (ok. 165 m2) – położone będą na dwóch kondygnacjach. Parter: salon z jadalnią i wyjściem na ogródek, kuchnia, gabinet oraz łazienka. Pierwsze piętro: cztery sypialnie, łazienka oraz pralnia.

Do każdego mieszkania przynależeć będzie ogródek oraz miejsce postojowe naziemne wyposażone w stację do ładowania pojazdów elektrycznych.

O lokalizacji

Oporów – osiedle położone w południowo-zachodniej części miasta, w dzielnicy Fabryczna. Jest miejscem pełnym zieleni i spokoju, w którym można wypocząć, co gwarantuje bliskość rzeki Ślęża, Parku Mamuta, Grabiszyńskiego i Południowego, kąpieliska wodnego, ośrodków jazdy konnej, pola golfowego oraz tras rowerowych.

Oporów ma świetną lokalizację biorąc pod uwagę odległości do autostradowej obwodnicy Wrocławia A8 (ok. 3 km), do autostrady A4 (ok. 5 km), do Rynku (ok. 7 km). Dodatkowo jest to osiedle z pełnym dostępem do komunikacji miejskiej, zapewniającym dobre połączenie z pozostałymi częściami Wrocławia.

Zapraszam do kontaktu

Magdalena
Ogłoszenie dewelopera
600

Więcej ogłoszeń od Immoplus Kraków Sp. z o.o.