JHM DEVELOPMENT S.A.

JHM DEVELOPMENT S.A.

Zobacz
Wróć
Inwestycja deweloperska
kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Górny Taras
Wyżyny
ul. Bohaterów Kragujewca 8ANowe Wyżyny Apartamenty w Bydgoszczy
Nowe Wyżyny Apartamenty w Bydgoszczy

Nowe Wyżyny Apartamenty w Bydgoszczy

Zapytaj o cenę
JHM DEVELOPMENT S.A.
Lokalizacja
Bydgoszcz, Wyżyny, ul. Bohaterów Kragujewca 8A
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2023
Ogłoszenia w serwisie
119

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2021
Liczba kondygnacji
8
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
32.13 - 77.84 m²
Nieruchomości w inwestycji
120
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Przestrzeń dodatkowa

Opis

O inwestycji:

Nowe Wyżyny Apartamenty to zupełnie nowa jakość mieszkania na bydgoskich Wyżynach. Starannie zaprojektowane, nowoczesne osiedle o wysokim standardzie i doskonałej lokalizacji przypadnie do gustu osobom prowadzącym aktywny tryb życia oraz szukającym wytchnienia w spokojnej okolicy w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych.

Nowoczesny budynek został zaprojektowany w ponadczasowej stonowanej kolorystyce wyróżnia się na tle okolicznej zabudowy. Kształt bryły budynku tworzy naturalne wewnętrzne patio, w którym znajdzie się prywatna przestrzeń do dyspozycji mieszkańców.


Wewnątrz budynku zadbano o każdy szczegół. Stylowe wykończenie części wspólnych z użyciem elementów dekoracyjnych w postaci motywów roślinnych i drewnianych nadają niepowtarzalnego, ciepłego i przyjaznego charakteru.

Modernistyczna architektura budynku, niebanalne wykończenie wewnątrz tworzą miejsce, do którego chce się wracać.


W ofercie sprzedaży inwestycji znajdują się przytulne kawalerki i mieszkania dwupokojowe mierzące od 32 m kw. oraz rodzinne trzy- i czteropokojowe apartamenty o powierzchni do 78 m kw.

Każde mieszkanie na piętrze posiada balkon, a do mieszkań na parterze przynależą ogródki.


O lokalizacji:

Nowe Wyżyny Apartamenty położone są przy ul. Bohaterów Kragujewca 8A na popularnym osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. W pobliżu inwestycji znajdują się: szkoła, przedszkole i żłobek. Bezpośrednie sąsiedztwo dyskontu spożywczego, boisk sportowych oraz licznych punktów usługowo-handlowych zapewniają wygodę na co dzień. Szybki dostęp do komunikacji miejskiej dopełniają obraz komfortowej codzienności.

Bogata infrastruktura w tym liczne obiekty sportowe i tereny rekreacyjne pozwolą na korzystanie z miejskich dobrodziejstw bez konieczności wyprawy do centrum miasta.

W pieszym zasięgu znajdują się:

· Szkoła 130 m

· Przedszkole i żłobek 350 m

· Autobus 300 m

· Tramwaj 800 m

· Dyskont spożywczy (Aldi) 100 m

· Plac zabaw 350 m

· Tereny rekreacyjne 350 m

· Punkty usługowo-handlowe 250 m

· Placówki bankowe i bankomaty 350m

· Ośrodki zdrowia, apteki 300 m

· Szpital 1,2 km

Osiedle Wyżyny to jedna z najlepiej skomunikowanych części Bydgoszczy. Bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych pozwala na sprawne przemieszczanie się po mieście. Dojazd autem do głównych punktów takich jak centrum, lotnisko czy dworzec zajmuje nie dłużej niż 15 min. Do trasy wyjazdowej DK25 dostać się można w ciągu 6 min.

O deweloperze:

JHM DEVELOPMENT to polska firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne na terenie całego kraju. Od ponad 12 lat z sukcesem realizujemy kolejne projekty deweloperskie, kształtując otaczającą nas rzeczywistość.

Nasza misja to tworzenie komfortowych i bezpiecznych miejsc do życia i pracy - osiedli przyjaznych mieszkańcom oraz infrastruktury komercyjnej stworzonej dla potrzeb lokalnej społeczności. To co nas wyróżnia to pełne zaangażowanie w każdy etap procesu inwestycyjnego – od fazy projektowej, przez wykonawczą, aż do sprzedaży czy wynajmu. Nasze projekty stanowią połączenie atrakcyjnych lokalizacji, funkcjonalnego projektu i efektownego designu.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od JHM DEVELOPMENT S.A.