Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
Poznań
Grunwald
Górczyn
Nowe Dmowskiego
Nowe Dmowskiego

Nowe Dmowskiego

ceny od 9 990 zł/m²
SAGARIS
Lokalizacja
ul. Romana Dmowskiego, Górczyn, Grunwald, Poznań, wielkopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2024
Dostępne lokale
0 /106

Lokalizacja

Opis

Nowe Dmowskiego to nowoczesna architektura i funkcjonalność idealnie wpisana w styl miejskiego życia.

Lokalizacja, która zaskakuje praktycznością.

Nowe Dmowskiego to nowa inwestycja, zlokalizowana na łączeniu dwóch uwielbianych dzielnic Poznania. Na poznańskim Górczynie oraz Łazarzu, chętnie mieszkają młodzi ludzie oraz rodziny z dziećmi. Tereny zielone, bliskość komunikacji miejskiej oraz sprawny wyjazd z miasta to niezaprzeczalne atuty tej lokalizacji.

Ten wygląd Cię ucieszy

Wyjątkowy budynek, będzie składał się z dwóch segmentów oraz hali garażowej. Starannie dobrane proporcje w połączeniu elementów szkła, stali oraz lameli na wzór drewna, tworzą budynek na miarę współczesnego ideału. Przestronne tarasy oraz balkony, to przestrzeń, w której zaznasz odpoczynku, relaksu i spokoju od codziennego zgiełku.

Sprawdź, wybierz... zamieszkaj

Inwestycja Nowe Dmowskiego, składa się z 107 mieszkań, o powierzchni od 37 m2 do 89 m2. Kameralny budynek o zmiennej ilości kondygnacji - od 5 do 7, pozwoli na szeroki wybór mieszkań, na dogodnym dla Ciebie piętrze.

Podróżuj jak chcesz

Ogromną zaletą lokalizacji jest dostępność rozmaitych środków komunikacji miejskiej- niedaleko inwestycji, znajduję się przystanek tramwajowy, oddalony 8 minut drogi pieszo. Bez problemu dojedziemy z tego punktu do centrum miasta oraz innych miejsc na mapie Poznania. Bezpieczeństwo dla rowerzystów zapewni ścieżka rowerowa, prowadząca od samej inwestycji do centrum. 9 minut od Dmowskiego dzieli Nas do zjazdu autostrady A2.

Dzień może być jeszcze lepszy

Obowiązki dnia codziennego, ułatwią blisko zlokalizowane przedszkola, szkoły oraz punkty handlowe. Oddalona 3 minuty autem Panorama Górecka, to skumulowane centrum najpotrzebniejszych sklepów oraz usług. W pobliżu, znajdują się także ciekawe miejsca gastronomiczne, serwujące dania różnych kuchni świata.

Dla osób lubiących spacery, znacząca będzie bliska odległość od Parku Kasprowicza. Podróżujących za miasto, ucieszy teren na Szachtach. Ta wyjątkowa okolica łączy ze sobą piękne tereny zielone oraz możliwość wypoczynku z rodziną. Znajdziesz tam ścieżkę dydaktyczną z ławeczkami, miejsce na ognisko, oraz 25 metrową wieżę widokowa.

Ceniąc Twoje potrzebny, budujemy w miejscu z udogodnieniami życia codziennego.

Zapraszam do kontaktu

Monika Piotrowska
Ogłoszenie dewelopera
Monika Piotrowska
573

Więcej ogłoszeń od SAGARIS