Racis Development Sp. z o.o.

Zobacz
Wróć
Inwestycja deweloperska
podlaskie
Suwałki
Rotmistrza Witolda PileckiegoNowa Inwestycja w Suwałkach Piano Park
Nowa Inwestycja w Suwałkach Piano Park

Nowa Inwestycja w Suwałkach Piano Park

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
Rotmistrza Witolda Pileckiego , Suwałki, Suwałki
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2020

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
25 - 75 m²
Nieruchomości w inwestycji
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Przestrzeń dodatkowa

Opis

O inwestycji

Piano Park to styl życia w nowoczesnej architekturze, otulonej zielenią, kwitnącymi skwerami, uroczymi i zatopionymi w zieleni alejkami, dyskretnym szumem wody dobiegającym z fontann zlokalizowanych na patiach między budynkami. Wszystkie te elementy składają się na spójną kompozycję współczesnej i przyjaznej przestrzeni mieszkaniowej. Całość inwestycji dopełnia największy w Suwałkach prywatny ogród marzeń z parkiem, fontanną i licznymi strefami dla dorosłych i maluchów.

Prestiżowa inwestycja Piano Park realizowana przez Racis Development powstaje w Północnej części Suwałk, to błonia Suwałk, które leżą na styku dwóch światów. Z południowej strony dynamicznie rozwijające się miasto z nowoczesną infrastrukturą miejską, a od północy nieskazitelne lasy i rozciągająca się zielona przestrzeń. Podstawową ideą przyświecającą projektowaniu całego kompleksu mieszkalnego było stworzenie miejsca zupełnie wyjątkowego – podporządkowanego rodzinie i potrzebom każdego mieszkańca.  Doskonała komunikacja osiedla z centrum miasta, bliskość przedszkoli, szkół i sklepów. W otoczeniu liczne tereny zielone, prywatny park ze strefą fitness, kąciki malucha, strefy relaksu, a do tego edukacyjny plac zabaw to tylko niektóre z wartości, którymi ucieszy się każdy z Waszych bliskich.  Piano Park to Piękno, które komponujemy dla Ciebie i Twoich bliskich.   

O mieszkaniach

W każdym z budynków znajdą się 74 apartamenty o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach. W apartamentowcu A powierzchnia mieszkaniowa będzie miała od 25 m2 do 67 m2. W apartamentowcu B najmniejsza jednostka mieszkaniowa 35 m2, a największa 75 m2. Powierzchnia tarasów od 3,5 m2 do 117 m2, a wybrane apartamenty będą miały dwa tarasy, z których jeden będzie dostępny z salonu, a drugi z sypialni. Większość apartamentów będzie posiadała salon z aneksem kuchennym i dwa odrębne pokoje, które mogą pełnić funkcję pokoi dziecięcych lub przestronnych sypialni. Układ mieszkalny jest tak zaprojektowany, że każdy z apartamentów dzieli się na dwie strefy. Strefę dzienną z salonem i aneksem kuchennym oraz strefę nocną-bardziej intymną z sypialnią i przestronną garderobą. Większość układów pozwala w sposób bardzo łatwy wydzielić kuchnię od salonu. Do apartamentów przynależą wygodne komórki lokatorskie na poszczególnych kondygnacjach i na kondygnacji podziemnej. Przestronne tarasy Piano Park to jeden z głównych atutów inwestycji. Każdy apartament z oświetlonym słońcem tarasem to dodatkowa przestrzeń na spokojny relaks na świeżym powietrzu.

Lokalizacja

„Północne Suwałki” to rozpoznawalne miejsce w mieście. Mieszkańcy Suwałk doceniają te okolice z uwagi na walory przyrody, spokój i bardzo dobre skomunikowanie z Centrum Suwałk. Dodatkowo blisko osiedla znajdują się liczne szkoły, przedszkola, sklepy osiedlowe, markety, firmy usługowe i poczta. W obrębie kilkuminutowego przejazdu znajdują się cztery przedszkola, trzy szkoły podstawowe i żłobek dla najmłodszych. Dla amatorów i zawodowców biegania na obrzeżach osiedla znajdują się niezliczone trasy biegowe wśród łąk, lasów i zbiorników wodnych. W weekend warto wybrać się na rodzinny spacer lub rowerową wyprawę w okolice podmiejskich lasów, które stanowią doskonałe miejsce do obserwacji chronionych gatunków rośli i fotografowania rzadkich gatunków ptaków. Taka lokalizacja to oszczędność czasu i wygoda na co dzień.

Zapraszam do kontaktu