Inwestycja deweloperska
małopolskie
Nowy Sącz
Mieszkania ENERGOOSZCZĘDNE ul. Banacha + parking
Mieszkania ENERGOOSZCZĘDNE ul. Banacha + parking

Mieszkania ENERGOOSZCZĘDNE ul. Banacha + parking

ceny od 4 990 zł/m²
Lokalizacja
ul. Stefana Banacha, Nowy Sącz, małopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Dostępne lokale
15 /15

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
73.1 - 78.17 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne

Opis

Zalety budynku:

- budynek wybudowany z ciepłego pustaka ceramicznego o podwyższonej lambdzie 20 W/(m*K)

- cały budynek ocieplony styropianem grafitowym lambda 31 W/(m*K) dla uzyskania jak najwyższych parametrów izolacyjnych

- okna na profilu veca ośmiokomorowe z pakietem trzyszybowym ciepła ramka

- system ogrzewania budynku hybrydowy: zamontowane dwa piece gazowy+elektryczny oraz instalacja fotowoltaiczna na dachu

- ściana dylatacyjna zbudowana z pustaka akustycznego dodatkowo zdelatowana styrodurem grubości 2 cm dla zwiększenia dźwiękoszczelności budynku

- zastosowanie płyty 20cm żelbetowej między piętrami w celu zmniejszenia oddziaływania drgań, zwiększając izolacyjność akustyczną


- Dla zwiększenia energooszczędności budynku balkony zamontowane na łącznikach ocieplających (izokorby) eliminujący mostek termiczny z balkonu do budynku

- ogrzewanie podłogowe na całości budynku wykonane z rury duratex o zwiększonej wytrzymałości dla zwiększenia bezpieczeństwa klientów oraz zmniejszenie awaryjności

- ciepła płyta betonowa gr 35 cm odizolowana styrodurem 10 cm działa jako bufor ciepła dla naszego budynku energooszczędnego

- parapety oraz okucia w budynku obsadzone na taśmach wygłuszających dźwiękoszczelnych zwiększający komfort użytkowania budynku

Prezentujemy Państwu Osiedle Energooszczędnych Mieszkań w zabudowie bliźniaczej o powierzchni netto 78 m2 – nowo realizowaną inwestycję stanowiącą kompleks budynków mieszkalnych. Całość położona jest na ul. Banacha w Nowym Sączu.

Niewątpliwym atutem Osiedla jest jego lokalizacja niecałe 3 km od Rynku w Nowym Sączu, a zarazem niedaleko centrum Chełmca. W niedużej odległości znajdują się: „Aqacentrum” najnowocześniejsza pływalnia w regionie wraz z częścią SPA, siłownia, klub fitness, „Astrocentrum” - obserwatorium astronomiczne i amfiteatr oraz lodowisko – rolkowisko, umożliwiające czynny wypoczynek dla całej rodziny.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się: Zespół Szkół, przychodnia lekarska, gabinety lekarskie - w tym stomatologiczne, sklepy ogólnospożywcze, poczta, apteka, kościół, stacja paliw ORLEN, myjnia samochodowa, piekarnia, ciastkarnia, salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz szereg innych usług służących mieszkalnictwu. Niewiele, bo niecały 1 km dzieli nas do obwodnicy północnej miasta Nowego Sącza, zapewniając łatwy wyjazd w kierunkach: Kraków, Limanowa, Zakopane. Położenie w terenie o rewelacyjnej dostępności komunikacyjnej pozwala również na bezkolizyjny dojazd od strony obwodnicy zachodniej, jak również bezproblemowy dojazd do każdej dzielnicy Nowego Sącza.

Realizując Państwa marzenia tworzymy dla Was Nową Energooszczędną Inwestycję. Dom to przecież najważniejsze miejsce w życiu każdego z NAS. To właśnie ON zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa, komfort oraz wygodę.

Pragniemy by każdy poczuł się TU wyjątkowo, dlatego dokładamy wszelkich starań by spełnić Państwa Marzenia!

Walory estetyczne są wyeksponowane dzięki połączeniu nowoczesnej, a zarazem stylowej formy architektonicznej, która doskonale harmonizuje z otaczającą okolicą.

Energooszczędne mieszkania znajdują się na ogrodzonym w całości terenie, gwarantując mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo.

Energooszczędne mieszkania ułożone względem stron świata w taki sposób, aby zapewniać optymalny dopływ naturalnego światła o każdej porze dnia. Duże przeszklenia mieszkań pozwalają na dłuższe korzystanie ze światła dziennego.

Wybierając NASZĄ ofertę RAZEM dbamy o środowisko i oszczędzamy na rachunkach za energię. Dodatkowo mieszkania posiadają żelbetową płytę poddasza (brak tzw. regipsów), co znacznie podnosi standard i komfort korzystania przez przyszłego właściciela.

Mieszkania energooszczędne oddawane są w wysokim standardzie, w stanie deweloperskim.

Stan deweloperski realizowany przez nas to: pełne wykończenie z zewnątrz, nowoczesna kolorystyka zgodna z wizualizacją architektoniczną, ściany pokryte tynkiem strukturalnym lub malowane lub inne rozwiązanie systemowe, wraz z ogrodzeniem, utwardzonym podjazdem oraz ciągami pieszymi. Parapety okienne metalowe, balkony wyłożone żywicą przygotowane do wykończenia lub płytami lub innym rozwiązaniem systemowym, orynnowanie, elementy dekoracyjne. Do budynku doprowadzone instalacja elektryczna z indywidualnym licznikiem, instalacja gazowa/ fotowoltaika z indywidualnym gazomierzem, przyłącz do kanalizacji sanitarnej, wodociągu miejskiego. Wewnątrz każdego z budynków wykonane są wylewki i tynki gipsowe wraz ze wszystkimi instalacjami wewnętrznymi (elektryczną, gazową, wodociągową, kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania, przygotowanymi pod tzw. biały montaż). Stolarka okienna PCV i drzwi zewnętrzne wejściowe. Instalacja ogrzewania podłogowego. Rozprowadzenie pod instalację alarmową (bez centrali, sterowania i czujek alarmowych).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z NASZĄ ofertą.CENY PROMOCYJNE!W ofercie znajduje się mieszkania na parterze i piętrze.Mieszkanie na parterze o powierzchni netto:

- 73,1 m. kw. w cenie 5 555 zł netto/m2Mieszkanie na piętrze o powierzchni netto:

- 78,17 m. kw. w cenie 4 990 zł netto/m2 (z klatką 83,72 m2)

Zapraszam do kontaktu

Patryk
Ogłoszenie dewelopera
Patryk
601

Więcej ogłoszeń od GLOBET KOSTKA BRUKOWA Janusz Szkaradek