Inwestycja deweloperska
mazowieckie
żyrardowski
Żyrardów
Mieszkaj - Żyrardów
Mieszkaj - Żyrardów

Mieszkaj - Żyrardów

ceny od 7 600 zł/m²
Lokalizacja
ul. Chabrowa, Żyrardów, żyrardowski, mazowieckie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
26 /90

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
6
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
46 - 66.9 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty, monitoring
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon, piwnica, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja

Inwestycja powstająca przy ul. Chabrowej w Żyrardowie to wyjątkowa okazja do nabycia mieszkania w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta i blisko natury. Pierwszy 6-kondygnacyjny budynek mieszkalny obejmuje 90 lokali mieszkalnych, drugi 45 lokali. W ofercie znalazły się 2,3 i 4-pokojowe mieszkania dostosowane zarówno do potrzeb klientów indywidualnych jak i rodzin z dziećmi. Mieszkańcom zapewniono dostęp do miejsc postojowych w garażu podziemnym i na parkingu zewnętrznym. Komunikacja w budynku zapewniona jest przez 2 klatki schodowe wraz z windami. Mieszkania zaprojektowane są funkcjonalnie i komfortowo, umożliwiając elastyczne wykorzystanie wnętrz. Dodatkowo mieszkania posiadają dostęp do balkonów, loggii i ogródków.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w północnej części miasta Żyrardów na w odległości 40 km od Warszawy i 90 km od Łodzi. Miasto posiada dobrą komunikację miejską, kolej oraz sąsiedztwo autostrady A2 i drogi S8. Żyrardów jest miastem oferującym wiele atrakcji turystycznych i miejsc do odpoczynku. Osiedle zlokalizowane jest w rozwijającej się cichej dzielnicy na obrzeżach miasta z dala od zgiełku. Działka znajduje się w odległości 6 km od autostrady A2 i 3 km od przystanku kolejowego. W zachodniej części miasta znajduje się Bolimowski Park Krajobrazowy z 15 ścieżkami edukacyjnymi i 23 szlakami turystycznymi oraz Zalew Żyrardowski z plażą, kąpieliskiem i miejscem do wędkowania.

O deweloperze

P. W. BUDOMEX jest Spółką z sektora przedsiębiorstw średnich, a jednocześnie największą jednostką funkcjonującą na lokalnym rynku branży budowlanej. W okresie od powstania do chwili obecnej, Spółka znacznie powiększyła swój potencjał produkcyjny. Nastąpiło również rozszerzenie zakresu działalności przedsiębiorstwa. Od ponad 20 lat zajmujemy się budową i sprzedażą mieszkań w systemie deweloperskim. Realizujemy w generalnym wykonawstwie obiekty przemysłowe, administracyjne, mieszkaniowe, szkoły, baseny oraz hale sportowe.

Zapraszam do kontaktu

Przedsiebiorstwo Wielobranzowe Budomex
Ogłoszenie dewelopera
885

Więcej ogłoszeń od Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budomex