Firma Budowlana - Marek Antczak

Firma Budowlana - Marek Antczak

Zobacz
Wróć
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
Kalisz
Centrum
ul. Garncarska
Między Mostami
Między Mostami

Między Mostami

ceny od 7 000 zł/m²Firma Budowlana - Marek Antczak
Lokalizacja
Kalisz, Centrum, ul. Garncarska
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2022
Ogłoszenia w serwisie
4

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2020
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
ukończona
Metraż
47 - 76 m²
Nieruchomości w inwestycji
77
Wysokość pomieszczeń
250 - cm
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, plac zabaw, strefa wypoczynku
Przestrzeń dodatkowa
balkon, pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

„Między Mostami” to kolejna realizacja mieszkaniowa ANTCZAK Residential w Kaliszu. W dwóch budynkach zlokalizowanych na ulicy Garncarskiej 3 powstało 77 mieszkań o powierzchni od 29 m2 do 96 m2

Osiedle zostało zaprojektowane przez poznańską pracownię MODOarchitektura, która w ostatnim roku wraz z FB ANTCZAK odebrała nagrodę Property Design Award za projekt hotelu Hampton by Hilton Kalisz & Calsia One. W ramach inwestycji powstaną dwa bloki mieszkalne z windami oraz jeden niski budynek garażowy. Dla wszystkich mieszkań przewidziane są miejsca parkingowe.

Termin realizacji – II kwartał 2022 roku.

Kameralne osiedle przygotowane zostało z myślą o wymagających klientach, którzy zalety posiadania mieszkania chcą połączyć z możliwością korzystania z atutów lokalizacji. Przydomowe ogródki mieszkań parteru pozwolą spędzać czas na świeżym powietrzu bez opuszczania własnego m. Teren inwestycji zostanie ozdobiony zielenią, wkomponowując budynki w okoliczne tereny zielone. Dla najmłodszych mieszkańców zaprojektowano także plac zabaw.

„Między Mostami” to jedna z kilku nowych inwestycji FB Antczak powstających w ramach dywersyfikacji lokalizacji proponowanych przez inwestora w rodzinnym mieście.

Inwestycja zlokalizowana przy ul. Garncarskiej 3 w Kaliszu znajduje się w bliskim sąsiedztwie Kanału Bernardyńskiego oraz Parku Miejskiego. Do teatru, centrum kultury i sztuki, centrum miasta, galerii i wszystkich urzędów można dojść spacerem w niespełna 10 minut.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od Firma Budowlana - Marek Antczak