Для України
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
piaseczyński
Magdalenka
ul. Bukowa
Luksusowa, willa „BUKOVA FOREST" 395 m2 MAGDALENKA
Luksusowa, willa „BUKOVA FOREST" 395 m2 MAGDALENKA

Luksusowa, willa „BUKOVA FOREST" 395 m2 MAGDALENKA

ceny od 18 987 zł/m²
Lokalizacja
ul. Bukowa , Magdalenka, piaseczyński
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
2 kwartał 2023
Dostępne lokale
1 /1

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
395 - 395 m²
Wysokość pomieszczeń
300 - 700 cm
Bezpieczeństwo
system alarmowy, teren zamknięty, monitoring, ochrona, czujnik dymu
Udogodnienia
strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne

Opis

Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna, luksusowa willa „BUKOVA FOREST”

w stanie deweloperskim, w najwyższym standardzie wykonania, o powierzchni użytkowej 395,2 m2,

położona w najlepszej części Magdalenki na działce o powierzchni 1861 m2, przy ulicy Bukowej 3.

Przewidywany termin zakończenia wszystkich prac STANU DEWELOPERSKIEGO to II kwartał 2023.

Na obecnym etapie zaawansowania prac budowlanych istnieje jeszcze możliwość zmiany aranżacji pomieszczeń wewnątrz budynku oraz dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb Nabywcy.

Cena domu zawiera również pełen zakres projektu wnętrz wykonanego przez pracownię 81wawpl wg wytycznych Nabywcy.

Kupujący nie płaci 2% PCC.

Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest możliwość powiększenia powierzchni działki poprzez dokupienie sąsiedniej działki o powierzchni użytkowej 2236 m2.

Prestiżowa lokalizacja

Magdalenka pod Warszawą – cicha i spokojna okolica wśród terenów zielonych, a jednocześnie z bardzo dogodnym dojazdem do centrum miasta (szybki dojazd do centrum Warszawy trasą S8 (20km) oraz obwodnicą Warszawy S2 (16km)). W okolicy piękne tereny spacerowe, trasy rowerowe oraz las sosnowy wokół. Nieruchomość położona jest na cichej i pięknej działce ze starodrzewiem, przy wykostkowanej ulicy gminnej w najlepszej części Magdalenki, wśród nowej zabudowy rezydencjonalnej, w odległości 2 km do liceum, szkoły podstawowej, przedszkoli i żłobków. Odległość do prywatnej szkoły anglojęzycznej Thames British School w Bobrowcu to 9 km.

Unikalny projekt

Dom Bukova Forest został zaprojektowany przez jedną z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce i Europie – 81wawpl. Indywidulany, niepowtarzalny projekt domu charakteryzuje się modernistycznym designem, wyjątkową funkcjonalnością oraz najwyższym standardem wykonania.

Klarowny podział bryły sprawia, że doskonale wpisuje się ona w okolicę i tkankę leśną, tworząc idealny dom dla rodziny 2+3.

Biała tynkowana rama na drewnianych ścianach

Bukova Forest to przepiękna, podmiejska willa o powierzchni użytkowej około 400 m2, która nie przytłacza działki i okolicy. Bryła domu z zewnętrz jest wyraźnie podzielona na dwie części, przez co sprawia wrażenie czystej i nowoczesnej. Parter w pełni obłożny został deską z modrzewia syberyjskiego, a piętro to biała tynkowana elewacja z wykorzystaniem wyżej wspomnianej deski w pasach międzyokiennych.

Parter od frontu to monolityczna ściana z ukrytą bramą garażową. Od zachodniej strony głównego ogrodu to w pełni przeszklona elewacja, która otwiera się na otocznie i działkę. Podobnie jak bryła piętra, ta również została ujęta w białą ramę.

Piętro od frontu to w pełni przeszklona ściana ujęta w białą ramę, która przechodzi narożnie w południową elewację. Wnęka okienna została dodatkowo podkreślona taką samą deską jak parter domu.

Na parterze jacuzzi, sauna i siłownia

Parter został podzielony na dwie części - garaż wraz z pomieszczeniami technicznymi oraz część dzienną. Te dwie funkcje połączone są zlokalizowanym w centralnej części domu holem z klatką schodową. Nad schodami umieszczony jest świetlik, który dodatkowo doświetla centralną część willi.

Część dzienna znajduje się od zachodniej strony działki. Mamy do niej dostęp z holu głównego poprzez szerokie, reprezentacyjne przejście. Stanowi ją jedna przestrzeń, w której umieszczono kuchnię ze spiżarnią, jadalnię oraz salon z całą szklaną ścianą od strony zachodniej – dzięki czemu w pełni otwiera się na działkę leśną.

Warto zwrócić uwagę na rozwiązanie, jakim jest dwukondygnacyjny salon. Dzięki temu część dzienna nabiera dodatkowej przestrzeni i oddechu. Specjalnie zaprojektowane górne okno na ścianie południowej z zewnątrz wygląda jak część piętra, a tak naprawdę stanowi doświetlenie części dziennej.

Sam salon z przeszkleniami otwiera się na trzy strony świata: wschód, południe i zachód. To idealne rozwiązanie, bo mimo iż działka znajduje się w gęstym lesie, to część dzienna będzie bardzo dobrze doświetlona i jasna.

Interesującym rozwiązaniem jest zlokalizowanie na parterze siłowni oraz sauny z bezpośrednim wyjściem do jacuzzi, które ukryte jest w centralnej części, z jedną przeszkloną ścianą łączącą się optycznie z salonem i częścią dzienną. W tym domu zaplanowano każdą wolną przestrzeń, aby spełniała marzenia i oczekiwania mieszkańców.

Główne wejście do domu zostało zlokalizowane po prawej stronie, w centralnej części parteru. Jest kompletnie niewidoczne od strony ulicy.

Z głównym wejściem w osi domu, ale od południowej elewacji, znajduje się miejsce na wspomniane zewnętrzne jacuzzi, zlokalizowane pod zadaszeniem i niewidoczne od strony ulicy. Z trzech stron otoczone jest przeszkleniami, dzięki czemu z wnętrza domu mamy kontakt z miejscem relaksu. Będąc na zewnątrz mamy bezpośrednią styczność z otoczeniem, bo jedna ściana to południowa krawędź lasu. To doskonały pomysł na domowe spa, w którym można odpocząć po ciężkim dniu.

Pietro z 5 pokojami

Na piętrze zlokalizowanych jest 5 pokoi, gdzie można bez problemu znaleźć wygodne miejsce na gabinet lub dodatkowe pomieszczenie.

Sypialnia główna, wraz z niezależną garderobą i łazienką, znajduje się od zachodniej części i ma niesamowity widok na las. Oba pomieszczenia mają w pełni przeszkloną jedną ścianę.

Dwa pokoje znajdują się w centralnej części i mają okna na południową stronę, a dwa kolejne, wraz ze wspólną łazienką, otwierają się na wschodnią cześć działki.

Sprzedaż bezpośrednia, wykluczamy współpracę z biurami nieruchomości.

Więcej informacji, umówienie prezentacji po kontakcie telefonicznym.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Zapraszam do kontaktu

MPRHOMESPL
Ogłoszenie dewelopera
734

Więcej ogłoszeń od MPRHOMES.PL