Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
poznański
Swarzędz
Kruszewnia
Lokale usługowe w Kruszewni k. Swarzędza, Zalasewa
Lokale usługowe w Kruszewni k. Swarzędza, ZalasewaLokale usługowe w Kruszewni k. Swarzędza, Zalasewa

ceny od 9 950 zł/m²
Lokalizacja
Kruszewnia, Swarzędz, poznański, wielkopolskie
Typ nieruchomości
lokale użytkowe
Szacowana data oddania
2 kwartał 2025
Dostępne lokale
6 /8

Dostępne lokale

Wybierz

Lokalizacja


Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2024
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
35.5 - 220 m²
Wysokość pomieszczeń
336 - 336 cm
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję zakupu atrakcyjnego lokalu usługowego, położonego w nowo budowanym budynku wielorodzinnym.

Inwestycja Osiedle Nowy Izabelin to projekt firmy PlanetBud Development, działającej od 10 lat na podpoznańskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Projekt deweloperski realizowany jest w Kruszewni łączącej Swarzędz ze Środą Wielkopolską, obejmuje kompleks czterech budynków wielorodzinnych i budynku wielorodzinnego z usługami w parterze. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nowe miejsca zamieszkania, planowana jest rozbudowa kompleksu o trzy dodatkowe budynki wielorodzinne oraz dwie wille miejskie.

Atuty inwestycji:

1. Rozwój infrastruktury: Z powodu szybkiego wzrostu liczby mieszkańców i budowy nowych osiedli, popyt na usługi również rośnie. Zakup lokalu usługowego może stanowić doskonałą okazję do założenia lub rozwinięcia działalności, czy też inwestycją pod wynajem, która będzie cieszyć się stabilnymi perspektywami rozwoju.

2. Duże zainteresowanie deweloperów świadczy o potencjale inwestycyjnym Kruszewni. Lokalizacja przyciąga nowych mieszkańców, co z kolei generuje potrzeby zakupowe i usługowe, stwarzając korzystne warunki dla przedsiębiorstw.

3. Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do Swarzędza oraz trasy 92, oddalonej o 2,5 km, natomiast dojazd do drogi ekspresowej S5, łączącej się z autostradą A2, zajmuje około 10 minut samochodem. Inwestycja w Osiedle Nowy Izabelin sąsiaduje także z prężnie rozwijającą się miejscowością Rabowice, gdzie tak jak w Kruszewni, istnieje niedobór punktów usługowych.

Budynek wielorodzinny z usługami na parterze będzie bezpośrednio zlokalizowany przy głównej ulicy łączącej Swarzędz ze Środą Wielkopolską, ulicy Średzkiej. Ta korzystna lokalizacja zapewnia stały przepływ potencjalnych klientów. Dodatkowo, w pobliżu inwestycji znajdują się duże zakłady pracy, co generuje znaczny ruch na ulicy Średzkiej.

Powierzchnia: Lokale usługowe mają powierzchnie od 35 m2 do 86 m2 z możliwością połączenia sąsiadujących lokali. Zróżnicowanie powierzchni lokali użytkowych stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla mniejszych, jak i średnich przedsiębiorstw.

Stan techniczny: Lokal zostanie przekazany w stanie deweloperskim, co oznacza, że będzie gotowy do indywidualnej aranżacji przez przyszłego właściciela. Przestrzeń open space oferuje duże możliwości, pozwalające na stworzenie unikatowej przestrzeni dopasowanej do konkretnych potrzeb, natomiast duże witryny będą doskonale eksponować ofertę. Dzięki nim, przestrzeń ta stanowi atrakcyjne miejsce do prezentacji produktów lub usług, przyciągając uwagę potencjalnych klientów i zapewniając maksymalną widoczność zarówno lokali zlokalizowanych od ulicy Średzkiej, jak i tych, które znajdują się naprzeciwko istniejącej zabudowy.

Dodatkowe informacje: Na terenie inwestycji znajdują się parkingi po obu stronach budynku, co sprzyja łatwemu dostępowi i wygodzie dla klientów. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej, co stanowi dodatkową wygodę dla pracowników lokali usługowych.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu celem uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację lokalu

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Weronika Potarzycka-Suszka
Ogłoszenie dewelopera
534

Więcej ogłoszeń od Rental Properties TH Sp. z o.o.