Для України
WróćInwestycja deweloperska
kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Górny Taras
Szwederowo
ul. Stanisława Leszczyńskiego
Leszczyńskiego Park II
Leszczyńskiego Park II

Leszczyńskiego Park II

ceny od 7 700 zł/m²
Grupa Moderator
Lokalizacja
Bydgoszcz, Szwederowo, ul. Stanisława Leszczyńskiego
Typ nieruchomości
mieszkania
Dostępne lokale
27 /2

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
26.18 - 86.67 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne

Opis

O inwestycji:

Wielorodzinny, czterokondygnacyjny budynek zlokalizowany na Szwederowie, przy ulicy Leszczyńskiego 20 to najnowsza propozycja od Grupy Moderator przeznaczona dla Klientów ceniących kameralne osiedla, spokój i zielone otoczenie.

Leszczyńskiego Park II to tradycyjna stylistyka i nowoczesna forma. Zagospodarowany teren osiedla z licznymi nasadzenia, małą architekturą i zielonym dziedzińce, wspólnym dla I i II etapu, to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

W ofercie Grupy Moderator znajdą się jasne i ustawne mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe w dostosowanym do potrzeb metrażu od metrażu od 26 m2 do ponad 86 m2. Wszystkie mieszkają mają przestronne balkony, trzyszybowe okna i komfortową wysokość 268 cm.

W ofercie dostępnej są miejsca postojowe naziemne oraz w hali garażowej.

O lokalizacji:

Z ulicy Leszczyńskiego blisko jest do przystanków miejskiej komunikacji, ścieżki rowerowej którą dojedziemy do innych dzielnic Bydgoszczy oraz szkół, przedszkoli i sklepów.


Amatorzy spacerów z pewnością chętnie skorzystają z pobliskiego, zrewitalizowanego Parku Henryka Dąbrowskiego, jednego z ulubionych miejsc wypoczynku mieszkańców Szwederowa.


O nas:

Kompleksowo realizujemy projekty inwestycyjne z zakresu budynków jedno, jak i wielorodzinnych. Wiedza, którą gromadzimy od lat pozwala nam wdrażać nowe rozwiązania budowlane i technologiczne. Oferujemy funkcjonalne mieszkania w Bydgoszczy, o wysokim standardzie jakości i w atrakcyjnych lokalizacjach. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która podjęła się rewitalizacji wielu bydgoskich kamienic. Nieruchomości Moderatora Inwestycje zawsze dostosowane są do potrzeb klienta oraz obowiązujących trendów rynkowych.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od Grupa Moderator