Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
świętokrzyskie
staszowski
Staszów
Staszów
Leśne Apartamenty
Leśne Apartamenty

Leśne Apartamenty

ceny od 6 500 zł/m²
ADAMCZYK DEVELOPER sp. k.
Lokalizacja
ul. Małopolska, Staszów, Staszów, staszowski, świętokrzyskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2025
Dostępne lokale
89 /94

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

O inwestycji

Inwestycja „Leśne Apartamenty” to kolejne przedsięwzięcie Spółki Adamczyk Developer. Tym razem swoje doświadczenie pragniemy wykorzystać w mieście Staszów zlokalizowanym w woj. świętokrzyskim.

Zupełnie nowe osiedle zlokalizowane przy ul. Małopolskiej ma na celu zapewnić wysoki komfort życia mieszkańcom Staszowa, między innymi dzięki cichobieżnym windom, garażom podziemnym i tarasom. Bogata oferta pozwoli nabywcom na wybór mieszkania doskonale dostosowanego do ich indywidualnych potrzeb. Pierwszy etap inwestycji zakłada budowę dwóch budynków o zróżnicowanych układach i metrażach od 30 do 94 mkw. Na ostatnim piętrze zaplanowano mieszkania dwupoziomowe, z przestronnymi tarasami i pięknym widokiem na naturę. Część wspólna zostanie starannie zaprojektowana i udekorowana zielenią i małą architekturą, a w drugim etapie inwestycji zaplanowano realizację placu zabaw dla najmłodszych.

O lokalizacji

Inwestycja „Leśne Apartamenty” będzie realizowana pośród terenów zielonych Staszowa, w sąsiedztwie Krasu Staszowskiego, który jest częścią sieci Natura 2000. Rejon ten jest doskonałym miejscem do zamieszkania dla osób ceniących ciszę i spokój, z jednoczesną bliskością do centrum i pełnej infrastruktury handlowo- usługowej miasta.

O nas

Mamy duże doświadczenie w branży budowlanej. Od kilku lat działamy z powodzeniem na rynku deweloperskim.

Naszą misją jest budowanie mieszkań jasnych i przestronnych, tak aby nasi klienci czuli się w nich komfortowo i bezpiecznie. Dlatego projektujemy lokale w sposób przemyślany, aby były one funkcjonalne i łatwe w aranżacjach. W większości pomieszczeń montujemy duże okna, dzięki temu mieszkania są pełne światła. Dbamy o to, aby wokół inwestycji było dużo drzew i zieleni.

Zależy nam, aby proces zakupu mieszkania był dla naszych klientów przyjemny i komfortowy od momentu podpisania umowy rezerwacyjnej aż do chwili wprowadzenia się do nowego lokum.

W ADAMCZYK Developer łączymy nasze doświadczenia, pomysły i specjalizacje po to, aby kompleksowo tworzyć mieszkania najwyższej jakości w korzystnych cenach i w przyjaznym otoczeniu.

Zapraszam do kontaktu

Monika Jaworska
Ogłoszenie dewelopera
Monika Jaworska
573

Więcej ogłoszeń od ADAMCZYK DEVELOPER sp. k.