TRIADA-DOM Wachowiak Śliwiak sp. j. MIDAM KUPIECKA spółka komandytowo-akcyjna

Zobacz
Wróć
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Oporów
ul. Kupiecka
KUPIECKA 8
KUPIECKA 8

KUPIECKA 8

ceny od 11 394 zł/m²
Lokalizacja
Wrocław, Oporów, ul. Kupiecka
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
4 kwartał 2022
Ogłoszenia w serwisie
6

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2021
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
98 - 164 m²
Nieruchomości w inwestycji
38
Wysokość pomieszczeń
263 - 301 cm
Bezpieczeństwo
system alarmowy, teren zamknięty, monitoring, ochrona
Udogodnienia
Przestrzeń dodatkowa
miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

„KUPIECKA 8” to nietuzinkowe rozwiązania architektoniczne i nowoczesny design, to projekty domów, dostosowane do potrzeb Klienta wymagającego, to komfort w najlepszym wydaniu. Na inwestycję składać się będzie 14 lokali w zabudowie szeregowej, oraz 24 lokali w budynkach czterolokalowych. Łącznie wybudowanych zostanie 38 lokali dwupoziomowych 4 i 6 pokojowych o pow. od 98 do 164 m2, z przynależnymi ogrodami idealnymi dla rodzin z dziećmi. Dla wszystkich Lokali zaplanowano 1 lub 2 miejsca parkingowe naziemne. Ponadto wszystkie Lokale w zabudowie szeregowej oraz większość Lokali w zabudowie czterolokalowej posiadać będą garaże.

Budynki zaprojektowano jako dwukondygnacyjne, niepodpiwniczone, z dachem płaskim. Utrzymane w eleganckim stylu o podwyższonym standardzie wykończenia, na który składa się będą min.:

  • rolety elektryczne we wszystkich oknach,
  • efektywna wentylacja nawiewno–wywiewna z odzyskiem ciepła,
  • wideofon, z możliwością otwierania furtek oraz bram wjazdowych z poziomu lokali i portierni,
  • instalacja alarmowa znajdująca się na parterze.

Teren inwestycji będzie ogrodzony, z bramą wjazdową otwieraną na pilota. Na osiedlu będzie również ochrona z wideo-monitoringiem ciągów pieszo-jezdnych. Całość zostanie w pełni zagospodarowana wraz z oświetleniem ulicznym. Dla każdego z lokali zaprojektowano indywidualne osłony śmietnikowe.

Lokalizacja inwestycji na wrocławskim Oporowie daje szereg możliwości aktywnego wypoczynku, jest to wymarzone miejsce szczególnie dla osób ceniących sportowy tryb życia, piesze bądź rowerowe wycieczki. Bliskość Parków Grabiszyńskiego, Południowego, Mamuta, ośrodków rekreacji wodnej oraz jazdy konnej to jedne z wielu atutów tej lokalizacji. Do Rynku jest natomiast niespełna 7 km.

Oporów, to jedna z najciekawszych dzielnic Wrocławia. Miejsce pełne zieleni ale i z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej i edukacyjnej. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, apteki, restauracje, szkoły oraz przedszkola. Dodatkowym ułatwieniem dla mieszkańców jest bliska lokalizacja komunikacji miejskiej.

Termin zakończenia inwestycji zaplanowany został na IV kwartał 2022 r.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od TRIADA-DOM Wachowiak Śliwiak sp. j. MIDAM KUPIECKA spółka komandytowo-akcyjna