GMC Development Sp. z o.o. S.K.

Zobacz
Wróć
Kościuszki 47 Apartamenty

Kościuszki 47 Apartamenty

ceny od 12 500 zł/m²
Lokalizacja
Kraków, Zwierzyniec, ul. gen. Tadeusza Kościuszki 47
Typ nieruchomości
mieszkania
Ogłoszenia w serwisie
27

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
31.8 - 101.01 m²
Nieruchomości w inwestycji
59
Wysokość pomieszczeń
270 - 288 cm
Bezpieczeństwo
teren zamknięty, monitoring, ochrona
Udogodnienia
windy
Przestrzeń dodatkowa
balkon, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

O Inwestycji

Apartamenty „Kościuszki 47” łączą w sobie nowoczesny, luksusowy i wygodny styl z prestiżową, urokliwą lokalizacją - tu historia łączy się z teraźniejszością, a to dla potencjalnych nabywców apartamentów najbezpieczniejsza lokata kapitału.

Inwestycja będzie składała się z części frontowej usytuowanej w pierzei ul. Kościuszki oraz ze zróżnicowanej wysokościowo części oficynowej. W budynku zaprojektowano 59 apartamentów (1-4 pokojowych, o pow. od 31 do ponad 170m2) a na ostatniej kondygnacji budynku frontowego – apartamenty dwupoziomowe typu „penthouse” z tarasami, z których rozpościera się widok na Wawel i zakole Wisły. Na drugim piętrze dostępne będą lokale z atrakcyjnymi zielonymi tarasami, na parterze lokale usługowe z możliwością realizacji różnych koncepcji, a w części podziemnej zlokalizowany będzie garaż wielostanowiskowy. Planowany termin zakończenia inwestycji to II kwartał 2022r.

Zamieszkaj w wyjątkowej lokalizacji w Krakowie!

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Tadeusza Kościuszki nr 47, w ścisłym centrum Miasta Krakowa, w cenionej i lubianej dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja „Kościuszki 47” jest wyjątkowa pod każdym względem: od południa dolina rzeki Wisły, od zachodu rzeki Rudawa a także Wzgórze św. Bronisławy, od północy zielone Błonia Krakowskie i Park Jordana. Wszystkie najważniejsze atrakcje miasta Krakowa znajdują się w odległości zaledwie kilku minut spaceru co gwarantuje, że przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać ze wszystkiego co ma do zaoferowania miasto bez dojazdów czy stania w korkach.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od GMC Development Sp. z o.o. S.K.