Inwestycja deweloperska
lubelskie
świdnicki
Świdnik
Klonowe Osiedle budynek B3
Klonowe Osiedle budynek B3

Klonowe Osiedle budynek B3

ceny od 6 600 zł/m²
Lokalizacja
ul. Cisowa 37, Świdnik, świdnicki, lubelskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2022
Dostępne lokale
0 /108

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
6
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
43.63 - 88.6 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Inwestycja
Klonowe Osiedle to zespół docelowo czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Cisowej W Świdniku. Obecnie rozpoczynamy budowę pierwszego etapu Budynek B-3, którego położenie to niewątpliwe bardzo duży atut. Usytuowany w cichej, spokojnej lokalizacji co sprawi, że będzie to miejsce idealne dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie dbających o komfort użytkowania i estetykę wykonania.


W pierwszym etapie w sześciopiętrowym budynku zaprojektowano łącznie 108 lokali mieszkalnych w metrażach od 25 mkw do 88 mkw. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną jedno, dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania z możliwością zaaranżowania zgodnie ze swoimi potrzebami. Mieszkania na parterze budynku będą miały ogródki zielone, a pozostałe lokale wyposażone zostaną w funkcjonalne balkony.

Lokalizacja
Atrakcyjna lokalizacja Osiedla położonego w sąsiedztwie Parku oraz Centrum miasta spełni oczekiwania zarówno osób kochających spokój i ciszę jak i tych, którzy preferują tętniącą życiem, przyjazną atmosferę aglomeracji.

Usytuowanie budynków przy ul. Cisowej w Świdniku pozwala na szybki dostęp do całego bogactwa miasta: instytucji kulturalnych, obiektów sportowych, restauracji, kawiarni i centrów handlowych. Położenie w niedalekiej odległości od większości banków, urzędów i sądów umożliwi szybkie załatwianie spraw formalnych. Nowe rozwiązania komunikacyjne sprawiają, że dojazd ze Świdnika do Lublina zajmuje teraz tylko kilka minut.

O nas
Motto WIKANA S.A. stanowi odzwierciedlenie podstawowych marzeń człowieka - posiadania własnego mieszkania. Dom jest bowiem symbolem stabilizacji życiowej, gwarantem bezpieczeństwa, miejscem szczęścia.
Zasadniczym celem przyświecającym połączeniu było utworzenie firmy będącej jednym z wiodących podmiotów działających na rynku deweloperskim. Połączenie spółki MASTERS S.A., dysponującej dużym potencjałem kapitałowym i wiedzą w zakresie prowadzenia inwestycji kapitałowych, oraz WIKANA S.A., posiadającej doświadczenie i silną pozycję solidnego dewelopera, doprowadziło do utworzenia konkurencyjnego podmiotu na rynku nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu

Dział sprzedaży Lublin
Ogłoszenie dewelopera
Dział sprzedaży Lublin
814

Więcej ogłoszeń od WIKANA S.A.