Для України
WróćInwestycja deweloperska
pomorskie
Gdynia
Orłowo
Aleja Zwycięstwa 214Kamienica Vertica, Gdynia Orłowo
Kamienica Vertica, Gdynia Orłowo

Kamienica Vertica, Gdynia Orłowo

ceny od 13 500 zł/m²
Lokalizacja
Gdynia, Orłowo, Aleja Zwycięstwa 214
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2022
Dostępne lokale
7 /16

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
32.62 - 74.98 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

O inwestycji:

Kamienica Vertica położona w jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Trójmiasta zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół. Elegancka i nowoczesna architektura wzbogaca najbardziej eksponowany fragment Orłowa, jednocześnie pozostając w harmonii z sąsiednią zabudową. Na elewacjach zastosowano duże przeszklenia oraz wielkoformatowe płyty o linearnym wzorze, nadające charakteru i indywidualizmu obiektowi. Ponadczasowe rozwiązania architektoniczne, tarasy na dachu z panoramą na niską, willową zabudowę Orłowa i kameralność inwestycji są esencją Kamienicy Vertica.

Podstawowe informacje:
Gdynia Orłowo ul. Aleja Zwycięstwa 214, metraże 32,62 – 74,98 m2. Planowane oddanie budynku w III/IV kwartale 2022r.


Standard wykończenia:
Mieszkania w stanie deweloperskim, do których prowadzić będzie cichobieżna winda. Do niektórych mieszkań na ostatniej kondygnacji przynależeć będą tarasy. Wszystkie lokale wyposażone będą w duże panoramiczne okna. Hala garażowa wyposażona będzie w przestronne miejsca postojowe. Komórki lokatorskie, do których dostęp będzie z poziomu hali, mogą być funkcjonalnym uzupełnieniem lokalu mieszkalnego. O bezpieczeństwo nieruchomości dbać.

Lokalizacja i jej atuty:
Inwestycja powstaje na działce położonej przy głównej arterii Trójmiasta, co przyszłym mieszkańcom zapewni wygodne poruszanie się po całej aglomeracji. Jednocześnie bardzo blisko jest stąd na plażę, na molo w Orłowie, do lokali gastronomicznych i do dużego centrum handlowego. W dzielnicy nie brakuje kompleksowej infrastruktury - są szkoły, przedszkola, jednostki służby zdrowia, punkty handlowe i usługowe.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od Prime Spot Grupa Inwestycyjna