Для України
Inwestycja deweloperska
pomorskie
wejherowski
Gowino
ul. Jesionowa
JESIONOWA GOWINO
JESIONOWA GOWINO

JESIONOWA GOWINO

ceny od 5 230 zł/m²
Lokalizacja
ul. Jesionowa , Gowino, wejherowski
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
2 kwartał 2024
Dostępne lokale
1 /56

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2023
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
80 - 80 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję osiedla "Jesionowa"

To kameralne osiedle budynków dwulokalowych, które będzie zlokalizowane w miejscowości Gowino.
W ramach Osiedla " Jesionowa" zaprojektowano 28 budynków jednorodzinnych z dwoma lokalami mieszkalnymi. Każdy budynek mieszkalny posiada parter wraz z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia. Taka charakterystyka zabudowy jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, co pozytywnie wpłynie na komfort użytkowania domu przez jego właścicieli. Każdy lokal o powierzchni 80m² będzie się składać z przestronnego salonu, kuchni, wiatrołapu oraz łazienki na parterze i trzema sypialniami, korytarzem i łazienką na poddaszu. Dla lepszego komfortu przyszłych właścicieli we wszystkich lokalach zostanie wybudowana podwójna ściana między lokalowa, która znacznie polepszy akustykę. Wszystkie lokale umieszczone zostaną na działkach o powierzchni od 160 do 300 m².

Osiedle " Jesionowa" wyróżnia się na tle konkurencji, dzięki ciekawej architekturze, racjonalnemu rozplanowaniu pomieszczeń, niskiej cenie a także dogodnej lokalizacji. W ramach projektowanego zagospodarowania terenu Inwestor planuje wykonać takie elementy jak:

  • Podjazd i chodnik z kostki brukowej
  • Ogrodzenia działek terenu do wyłącznego korzystania przez klientów
  • Niwelacja terenu z wstępnym przygotowaniem pod zieleń

Lokalizacja jest niezmiernie ważna podczas decyzji przy wyborze zakupu domu, dlatego śmiało możemy powiedzieć, że miejscowość Gowino w której realizujemy obecną inwestycję to jedno z niewielu miejsc, które dzięki otoczeniu lasów i przyrody, a jednocześnie bliskości dobrze rozbudowanej infrastruktury edukacyjno – usługowa cieszy się sporym zainteresowaniem, co w przyszłości będzie powodować podnoszenie się cen nieruchomości.

W bliskim otoczeniu znajduje się przystanek autobusowy, sklepy, restauracja czy szkoła podstawowa z dużą salą oraz zewnętrznym orlikiem, gdzie odbywają się liczne zajęcia dla dzieci. W odległości zaledwie 6 km od miejscowości Wejherowo, gdzie znajdziemy ośrodek zdrowia, galerie handlowe, kino, szkoły ponadpodstawowe, basen, urząd gminy, posterunek policji, dworzec kolejowy, dworzec autobusowy, centrum kultury w którym odbywają się liczne spektakle i zajęcia dla dzieci.

Zakończenie I etapu budowy planowane jest na 04.2024 r

Nabywca jest zwolniony z opłaty PPC - 3

Brak pośredników - Zakup bezpośrednio od Dewelopera

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszam do kontaktu

Alicja Kwidzinska
Ogłoszenie dewelopera
781

Więcej ogłoszeń od DRAGON INVEST SP. Z O.O.