Для України
WróćInwestycja deweloperska
śląskie
Mysłowice
Janów Miejski
Janów Park
Janów Park

Janów Park

ceny od 6 000 zł/m²
Lokalizacja
Janów Miejski, Mysłowice, Mysłowice
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2023
Dostępne lokale
19 /69

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
7
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
28.3 - 104.7 m²
Wysokość pomieszczeń
250 - 270 cm
Bezpieczeństwo
teren zamknięty, monitoring
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, place zabaw, strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, piwnica, pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Nowa inwestycja JANÓW PARK zlokalizowana na granicy Katowic i Mysłowic - ul. Huta Amalii Mysłowice, dzielnica Janów. Położona blisko dróg i arterii miejskich, doskonale skomunikowana z Katowicami i innymi miastami Aglomeracji Śląskiej!!!!

JANÓW PARK to najnowszy projekt budowy nowoczesnego i komfortowego osiedla, które powstanie w położonej na granicy Katowic i Mysłowic dzielnicy Janów. Niewątpliwą zaletą projektu jest jego lokalizacja - bliskość do centrum Katowic i Mysłowic z doskonałymi rozwiązaniami komunikacyjnymi, przy jednoczesnym położeniu w pobliżu parków i lasów. Idealne miejsce zarówno dla rodzin, które docenią komfortowe wnętrza, bliskość parków i terenów zielonych przy jednoczesnym bliskim sąsiedztwie centrum miasta, jak też i singli lubiących korzystać z uroków miasta (bliskość obiektów kulturowych, knajp, restauracji i klubów). Projekt zrealizowany zostanie w typowej dla HOME GROUP stylistyce soft loftów, w których wyeksponowane zostaną charakterystyczne dla tego stylu elementy wykończenia - surowy beton, cegła, elementy konstrukcyjne oraz ocieplające architekturę budynków elementy drewniane.

W ofercie JANÓW PARK znajdują się także lokale usługowe (m.in. bistro, mini delikatesy, siłownia, mini spa, winiarnia, strefa Home Kids - plac zabaw dla dzieci oraz przedszkole). Zaledwie kilka minut jazdy od inwestycji znajdują się sklepy i lokale o szerokiej ofercie handlowo-usługowej: centra handlowe, teatry, kina, kluby i restauracje, kluby fitness i basen - pozwalające aktywnie korzystać z uroków miasta mieszkając jednocześnie w spokojnej i cichej dzielnicy. Z drugiej strony na wyciagnięcie ręki mieszkańców znajdują się bowiem parki oraz las z licznymi ścieżkami rowerowymi, prowadzącymi przez Katowice aż do Tychów. Na terenie JANÓW PARK powstanie nowoczesny plac zabaw (strefa Home Kids) oraz przedszkole dla najmłodszych mieszkańców. Szkoły dla starszych dzieci i młodzieży znajdują się w najbliższej okolicy inwestycji - dotrzeć do nich można w kilka minut piechotą lub rowerem.


Ponieważ wiemy jak ważne dla komfortu mieszkania są tereny zielone 80% miejsc parkingowych zostanie zorganizowanych w garażach podziemnych, tak aby teren zewnętrzny wykorzystać na stworzenie zielonego miejsca przyjaznego mieszkańcom. Skwery, zielone alejki i doskonale wkomponowane w projektowaną zabudowę tereny rekreacyjne staną się idealnym miejscem wypoczynku i spotkań mieszkańców. Harmonijne zielone otoczenie pozwoli im zregenerować siły po intensywnym dniu i pooddychać zielenią.

Projekt JANÓW PARK podzielony został na III etapy realizacji. W I etapie, którego zakończenie przewidziane jest na VI 2023 r., powstanie 7-kondygnacyjny budynek liczący ponad 70 apartamentów (o powierzchni od 28 m2 do 105 m2) oraz lokale użytkowe. Do każdego apartamentu przynależał będzie taras. Ta dodatkowa przestrzeń pozwoli mieszkańcom cieszyć się dodatkową przestrzenią od wczesnej wiosny aż do późnej jesieni. Panoramiczna stolarka okienna z wkładem 3- szybowym montowana w apartamentach doskonale doświetli wnętrza dodając im ciepła i przytulności.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od Janów Park Sp. z o.o.