Для України

Futuro Invest Sp. z o.o.

Pełna oferta
WróćInwestycja deweloperska
pomorskie
Gdynia
Mały Kack
Gdynia Góralska
Gdynia Góralska

Gdynia Góralska

ceny od 11 940 zł/m²
Lokalizacja
Mały Kack, Gdynia, Gdynia
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
12 /15

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2022
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
39.7 - 66.3 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty, monitoring
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Kameralna inwestycja blisko centrum miasta Gdynia. Góralska 26 to połączenie nowoczesności z przytulnym zaciszem. Sam budynek ma trzy kondygnacje mieszkalne oraz garaż. Na terenie obiektu znajduje się również parking zewnętrzny oraz pasy zieleni.

W naszej inwestycji każdy znajdzie coś dla siebie. Mieszkania dostosowane są w praktyczny sposób tak aby każda rodzina znalazła swój wymarzony kąt.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Przede wszystkim podejście do realizacji. My stawiamy na jakość i komfort naszych mieszkańców. Zależało nam na tym, żeby stworzyć kameralne miejsce miłe dla mieszkańców.

Wybierając lokalizację postawiliśmy sobie trudne zadanie, aby połączyć miejskie życie z spokojem i zaciszem. Góralska 26 spełniło nasze oczekiwania. To świetna lokalizacja ze względu na bliskość szkół i przedszkoli. Spokojna i bezpieczna okolica zapewni Ci komfort podczas odpoczynku. W pobliżu naszej inwestycji znajduje się również rezerwat ze szlakami trekkingowymi oraz plaża z molo w Orłowie. Dzięki temu, że nasz budynek znajduje się blisko centrum będziesz mógł w szybki sposób dostać się na obwodnicę trójmiejską. To lokalizacja w której każdy znajdzie coś dla siebie – ciszę, naturę i aktywność.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od Futuro Invest Sp. z o.o.