Для України
Inwestycja deweloperska
łódzkie
Łódź
Górna
Kolumny
Etap VII inwestycji Osiedle Kolumny Łódź - bud. D
Etap VII inwestycji Osiedle Kolumny Łódź - bud. D

Etap VII inwestycji Osiedle Kolumny Łódź - bud. D

ceny od 7 477 zł/m²
UNI GRUP NIERUCHOMOŚCI
Lokalizacja
Łódź, Górna, ul. Kolumny
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2024
Dostępne lokale
2 /70

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

PEŁNA OFERTA LOKALI NA OSIEDLU KOLUMNY DOSTĘPNA STRONIE FIRMY UNI GRUP

OSIEDLE KOLUMNY

Z wielką satysfakcją chcielibyśmy przedstawić Państwu i zaproponować nową inwestycję mieszkaniową na terenach dzielnicy Łódź - Górna przy ul. Kolumny.

Ludzie od pokoleń osiedlali się w najbardziej dogodnych i przyjaznych dla nich miejscach do życia. Apartamenty Kolumny umiejscowione są nad rzeką Olchówką, na terenach których były tworzone niegdyś pierwsze osady mieszkalne kultury tużyckiej oraz kultury przeworskiej. W ramach kilkuetapowej budowy docelowo powstanie dziesięć budynków o zróżnicowanej zabudowie, z szeroką gamą mieszkań, tworząc spójne osiedle mieszkaniowe.

Oprócz doskonałej lokalizacji wyróżnia się przestronnym zagospodarowaniem terenu, niską przyjazną, nowoczesną i przemyślaną architekturą z dużą ilością zieleni, która stworzy przyjazny i kameralny charakter do zamieszkania.

Jesteśmy przekonani, iż połączenie dotychczasowego doświadczenia i doskonałej lokalizacji, przestronnego zagospodarowania, dużego i przemyślanego zróżnicowania mieszkań z obszernymi balkonami, wysokim standardem wykończenia, w przystępnej cenie zawierającej komórkę lokatorską i darmowe miejsce parkingowe, będzie stanowiło atrakcyjną i konkurencyjną ofertę mieszkaniową na łódzkim rynku nieruchomości.

Liczba budynków:

inwestycja będzie się składać z 10 budynków mieszkalnych wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadać będą od 3 do 4 kondygnacji naziemnych

Liczba mieszkań:

w budynkach znajdować się będzie od 17 do 43 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 275cm do 295cm wysokości

Standard budowy:

standard deweloperski, metoda tradycyjna, cegła ceramiczna, docieplenie styropianem 15cm, zasilanie w ciepło z sieci miejskiej

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

jeden balkon lub dwa

Komórki lokatorskie:

posiada - w cenie

Miejsca postojowe:

miejsca naziemne w ilości odpowiadającej jedno miejsce na jeden lokal mieszkalny - w cenie

Przyroda:

w okolicy inwestycji na zadrzewionym, pokrytym trawą terenie dawnego dworskiego ogrodu znajduje się obiekt rekreacyjny Stawy Jana, a na nim m.in. park linowy, kąpielisko strzeżone (sezonowo), przystań wodna, wypożyczalnia sprzętu pływającego (kajaki, łodzie, rowery wodne), kompleks boisk typu ORLIK, boisko do sportów plażowych, plac zabaw, stacja do streetworkoutu, miejsca do grillowania.

W pobliżu znajdują się najpotrzebniejsze punkty handlowo – usługowe i użyteczności publicznej tj.:

- Centrum handlowo-usługowe Carrefour – 300 m

- Szpital Centrum Matki Polki – 1 km

- Apteki

- Kościoły

- Siłownie

- Przedszkola i szkoły podstawowe

- Restauracje i kawiarnie

- Stacje paliw

Ze względu na atrakcyjną lokalizację Osiedle Kolumny jest doskonałą ofertą zarówno dla tych, którzy poszukują mieszkania dla siebie i rodziny jak również dla tych, którzy chcieliby dokonać zakupu inwestycyjnego.

Mimo rozbudowanej okolicznej infrastruktury warto podkreślić, że w pobliżu znajduje się rzeka Olechówka, las Ruda Popioły, a także w odległości zaledwie 700 m MOSiR.

Łącznie w ramach całego osiedla zostanie oddanych do użytkowania 318 mieszkań o powierzchni od 31,90 m2 (1-pokojowe) do 65,37 m2 (3-pokojowe). Dużym komfortem i udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będą windy w każdym z bloków. Osiedle będzie wyróżniać się nie tylko estetyką, ale także funkcjonalnością i nowoczesnością.

Zapraszam do kontaktu

Dominika Szymala
Ogłoszenie dewelopera
Dominika Szymala
880

Więcej ogłoszeń od UNI GRUP NIERUCHOMOŚCI