Inwestycja deweloperska
lubuskie
Zielona Góra
Przylep
Enklawa Przylep – I Etap
Enklawa Przylep – I Etap

Enklawa Przylep – I Etap

ceny od 5 450 zł/m²
Fatto Deweloper
Lokalizacja
Przylep, Zielona Góra, Zielona Góra
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
2 /16

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Inwestycja

Enklawa Przylep to idealne miejsce dla każdego, kto pragnie codziennego odpoczynku wśród ciszy i spokoju. Zaprojektowane przez nas kameralne osiedle spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Jak zawsze, zwróciliśmy szczególną uwagę na estetykę naszej inwestycji oraz na to, aby wszystkie użyte materiały były najwyższej jakości. Oprócz otaczającej domy zieleni, zadbaliśmy o to, aby każdy z właścicieli mógł cieszyć się własną strefą relaksu na swoim tarasie lub w ogrodzie.

Lokalizacja

Kameralne osiedle Enklawa Przylep położone na przedmieściach Zielonej Góry doskonale skomunikowane z centrum miasta. Nasza inwestycja położona jest z dala od miejskiego hałasu i zgiełku, a jednocześnie świetnie skomunikowana z centrum Zielonej Góry. Ci, którzy lubią spacery z pewnością zrelaksują się w pobliskim parku, a tym, którzy lubią spędzać czas aktywnie, z pewnością przypadną do gustu centra rekreacyjno-sportowe, parki trampolin, czy AEROKLUB Zielona Góra.

Szczególnym atutem naszych mieszkań jest nie tylko bliskość sklepów, w których zrobisz codzienne zakupy, ale także szkoły, do której pójdą Twoje pociechy.

W najbliższej okolicy znajdują się:

  • Szkoła 450 m
  • Sklepy 400 m
  • Komunikacja 400 m
  • Dolina Gęśnika 15 min ścieżką rowerową

O nas

FATTO deweloper to firma działająca od 2011 r. Solidność, terminowość i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, to fundamentalne wartości wszystkiego, co budujemy. Zielona Góra to przestrzeń, którą staramy się kreować. To miasto o wyjątkowym potencjale, dlatego to właśnie tutaj realizujemy swoje projekty. Wyróżnia na widoczny już na pierwszy rzut oka – wysoki standard wykonania.

Zapraszam do kontaktu

Fatto Sp zoo
Ogłoszenie dewelopera
Fatto Sp zoo
531

Więcej ogłoszeń od Fatto Deweloper