Для України
Inwestycja deweloperska
pomorskie
Gdynia
Orłowo
Dom Energiale Comforto wraz z działką
Dom Energiale Comforto wraz z działką

Dom Energiale Comforto wraz z działką

ceny od 7 000 zł/m²
Lokalizacja
Orłowo, Gdynia, Gdynia
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
2 kwartał 2024
Dostępne lokale
0 /1

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2023
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
nierozpoczęta
Powierzchnia
120 - 120 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Comforto to nasza największa, holistyczna, top komfortowa i funkcjonalna Willa Apartamentowa, spełniająca absolutnie wszelkie obecne jak i przyszłe potrzeby domowników i ich gości. Jest to budynek całoroczny, który z powodzeniem może pełnić rolę butikowego pensjonatu nie tylko wakacyjno-weekendowego, ale przede wszystkim całorocznego.

Willa COMFORTO to pełen komfort i luksus w dowolnym wydaniu. Na parterze Willi Apartamentowej COMFORTO znajduje się przestrony, przeszklony witryną salon z wydzielonymi strefami relaksu i wypoczynku oraz częścią jadalną, którą uzupełnia rozbudowana strefa kuchenna ze wszystkimi zdobyczami technologicznym w zakresie domowego potencjału gastronomicznego. Oddzielny przestronny pokój może również pełnić rolę specjalistycznego mini gabinetu. Wszystko uzupełnia łazienka, pralnia oraz zaplecze z automatyką domową oraz komponentami termiczno-energetycznymi.

Na piętrze Willi COMFORTO znajduje się sypialna małżeńska z wydzieloną podwójnymi rozsuwanymi drzwiami częścią nocną oraz częścią dzienną. Konfiguracja tej sypialni przewiduje również możliwość niezależnego wejścia do każdej z tych części. W sypialni małżeńskiej zastosowano bardzo duże witryny, które sprawiają ze dostępna przestrzeń sięga horyzontu. Po przeciwnej stronie znajdują się dwie niezależne sypialnie. Wszystko jest uzupełnione o przestronną łazienkę kąpielową oraz dwa niezależne boksy gospodarcze.

Zapraszam do kontaktu

Maksymilian Mazurkiewicz
Ogłoszenie dewelopera
Maksymilian Mazurkiewicz
511