Inwestycja deweloperska
małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
ul. Na Budzyniu
Dolina Fiore
Dolina Fiore

Dolina Fiore

ceny od 7 606 zł/m²
Lokalizacja
Kraków, Prądnik Biały, ul. Na Budzyniu
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2022
Dostępne lokale
2 /10

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2021
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
50.7 - 91.9 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne

Opis

Inwestycja
Przenieśmy się w niedaleką przyszłość. Słońce chyli się ku zachodowi, gasnąc w koronach starych drzew. Szumi potok. W otoczeniu zieleni, siedzisz w ogrodzie własnego domu, czytasz książkę i rozkoszujesz się spokojem natury. Następnego dnia wsiadasz w samochód i dojeżdżasz do pracy w 15 minut, mieszkasz przecież w mieście!

DOLINA FIORE to spełnione marzenie o syntezie natury i technologii. Jeśli podobnie jak my kochasz przyrodę i spokój, ale nie wyobrażasz sobie życia daleko od miasta, to mamy dla Ciebie mieszkanie bliskie ideału.

W urokliwym sąsiedztwie 200 hektarów starego lasu powstała enklawa nowoczesnych, przyjaznych środowisku apartamentów, każdy z własnym ogródkiem. Nowoczesny design łączy klasyczne formy architektoniczne z rozwiązaniami budowlanymi na miarę XXI wieku. Starannie dobrane materiały i rozwiązania technologiczne o podwyższonym standardzie, dają użytkownikom komfort mieszkania w nowoczesnej przestrzeni i przyjemność obcowania z naturą. Zacisze przyrody i komfort miasta – po co wybierać, gdy można mieć i to i to?

Lokalizacja
Dzięki położeniu na północy Krakowa Dolina Fiore zapewnia sprawną komunikację z każdą dzielnicą miasta – zarówno samochodem jak i transportem miejskim. Wygodny dojazd do głównych arterii komunikacyjnych, bliskość obwodnicy i tras wylotowych oraz przystanek autobusowy niecałe 100m od domu. Śpiesz się powoli.

Otoczenie DOLINY FIORE to więcej niż tylko malownicze tereny zielone. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się dobrze zaopatrzone sklepy, restauracje, zespół szkół, przedszkole, żłobek, apteki oraz galeria handlowa. Okolica się dynamicznie rozwija – powstają m.in. obiekty sportowe i gabinety lekarskie. Wszystko w zasięgu 5 min.

O nas
Realizacje Elary wyróżniają się na tle współczesnego trendu w budownictwie mieszkaniowym. My wiemy, że udany dom to nie tylko wysokiej klasy materiały i nowoczesne rozwiązania budowlane. Stawiamy na piękno: malownicze lokalizacje i design z najwyższej półki. Dlatego do współpracy przy naszych inwestycjach wybieramy najlepszych. Cieszymy się, kiedy Klientom się podoba i miło mieszka. Nie posiadamy się z radości, gdy koledzy i koleżanki z branży mówią z uznaniem o naszych realizacjach. Nie spoczywamy jednak la laurach. Uczymy się przez cały czas i główkujemy nad tym, jakie nowe rozwiązania, technologie i inspiracje stylistyczne zastosujemy w nowym projekcie.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
507

Więcej ogłoszeń od Nabu Sp. z o.o. sp. k.