Inwestycja deweloperska
pomorskie
pucki
Hel
Czarna Perła
Czarna Perła

Czarna Perła

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
ul. Wydmowa, Hel, pucki, pomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2024
Dostępne lokale
14 /33

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
44.57 - 79.07 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
monitoring
Udogodnienia
windy, basen
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, miejsce parkingowe podziemne

Opis

O inwestycji

Czarna Perła to nowoczesny obiekt położony w urokliwej i kameralnej części miasta Hel, składający się z 33 komfortowych apartamentów. Tylko tu wyglądając z okien mamy bezpośredni kontakt z naturą. Unikalna lokalizacja pośród sosen i wydm powoduje, że będąc na terenie Czarnej Perły stąpamy po piaszczystych wydmach prowadzących do spokojnej i malowniczej plaży.

Budynek znajduje się w otulinie drzew, z dala od ulicznego zgiełku, w niewielkiej odległości od stacji PKP. Wyjątkowa, kaszubska architektura nie pozostawi nikogo obojętnego na jej wdzięki .

Czarna Perła podąża za wyzwaniem jakie narzuciło unikalne miejsce jej budowy ; funkcjonalnie zaprojektowane apartamenty, wyposażone w wiele udogodnień, to wynik naszego doświadczenia, które wynieśliśmy z poprzednich realizacji m.in. w mieście Hel, Darłowie oraz Warszawie.

Obiekt wyposażony jest w energooszczędne pompy ciepła, nowoczesne rozsuwane aluminiowe okna, basen na terenie, który dzięki zadaszeniu będzie mógł być używany również w pochmurne dni.

Lokalizacja

Tylko jeden duży krok dzieli to miejsce od głównego deptaka, Fokarium, Muzeum Rybołówstwa. Wspaniałe restauracje serwujące najlepsze bałtyckie przysmaki czekają na Państwa w niedalekim sąsiedztwie a nadmorskie deptaki pozwalają się cieszyć przepięknymi widokami. Plaże Helskie ,wzdłuż Cypla to idealne miejsce do robienia porannych wycieczek rowerowych brzegiem morza i obserwowania wschodu słońca.

O deweloperze

Czarna Perła to kolejny projekt który stworzyliśmy ze szczególną dbałością.

Oryginalna architektura daje nam szansę stworzyć nową jakość w architekturze miasta Hel.

Doskonale rozumiejąc oczekiwania naszych klientów , wynosząc doświadczenie zdobyte w poprzednich realizacjach jesteśmy głęboko przekonani , że projekt odniesie wielki sukces a Klienci, odnajdą swoje miejsce na Ziemi.

Kup i zarabiaj

Jeśli szukają Państwo lokali inwestycyjnych firma Natural Nieruchomości zapewni opiekę klientom kupującym apartamenty w budynku Czarna Perła

Usługa kompleksowego wynajmu obejmuje sprzątanie, prowadzenie strony internetowej oraz obsługę klientów na miejscu. Na podstawie obliczeń średnich cen rynkowych z wynajmu wakacyjnego stopa zwrotu inwestycji oscylować będzie w granicach 6- 7% rocznie. Firma Natural Nieruchomości prowadzi obecnie wynajem luksusowych apartamentów w budynku Natural Hel, Natural Darłówko , Villa Vincent

Grupa Natural działa na rynku deweloperskim na terenie Pomorza oraz w Warszawie od wielu lat. Do ukończonych inwestycji należą budynek Natural Hel na terenie Półwyspu Helskiego, Natural Darłówko, apartamentowiec Lutniowa w Warszawie oraz dwa apartamentowce Lirowa znajdujące się w pobliżu Parku Szczęśliwickiego .

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
459

Więcej ogłoszeń od Lirowa Apartments sp zoo