Inwestycja deweloperska
mazowieckie
piaseczyński
Krępa
ul. Długa
Chojnów Park
Chojnów Park

Chojnów Park

ceny od 5 982 zł/m²
JDM Deweloper
Lokalizacja
ul. Długa , Krępa, piaseczyński
Typ nieruchomości
domy
Dostępne lokale
6 /420

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
75 - 110 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
place zabaw, strefa wypoczynku, boiska sportowe
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne

Opis

Inwestycja

Slow Life stało się podwaliną do stworzenia osiedla Chojnów Park. Pragnęliśmy stworzyć miejsce, gdzie ludzie będą mogli delektować się życiem, zapomnieć o codziennych troskach, wyciszyć się i odzyskać swój spokój.

Inwestycja realizowane będzie wieloetapowo. W całym kompleksie znajdziemy nowocześnie zaprojektowane piętrowe domy o powierzchni od 75m2 do 110 m2.

Chojnów Park to samowystarczalne osiedle, gdzie mieszkańcy będą mogli zaspokoić podstawowe potrzeby na miejscu, bez konieczności wychodzenia poza teren inwestycji. Znajdziemy tu interesującą przestrzeń wypoczynkową, sprzyjającą budowaniu relacji sąsiedzkich, liczne tereny zielone, jak również strefę handlowo – usługową.

Osiedle Chojnów Park ma motywować mieszkańców do zdrowego stylu życia, dlatego na terenie osiedla oddaliśmy do dyspozycji wszystkich mieszkańców ścieżki edukacyjne i spacerowe, plac do gry w klasy, boisko do gry w piłkę nożną, boisko do gry w siatkówkę plażową, nowoczesny sensoryczny plac zabaw dla najmłodszych a także polanę do medytacji czy jogi.

W inwestycji Chojnów Park dbamy o środowisko. Ograniczamy ruch samochodowy na osiedlu, a miejsca postojowe umieszczamy w oddaleniu od części rekreacyjnych. Dajemy możliwość spersonalizowania domu w panele fotowoltaiczne, recyrkulację wody deszczowej i stacje ładowania dla aut elektrycznych oraz OZE. Wspieramy dziką przyrodę, dając miejsce do życia dla pożytecznych owadów i innych zwierząt, bezpiecznie dokarmiany ptaki.

Życie slow to przede wszystkim życie ekologiczne, w zgodzie z naturą, dlatego wszyscy mieszkańcy Chojnów Park będą mogli cieszyć się swoim własnym ogrodem, gdzie na grządkach będzie można zasiać lub posadzić sadzonki warzyw i zajadać się produktami bez konserwantów. Dla tych, którzy nie mają czasu na ogrodnictwo a również chcieliby cieszyć się zdrową żywnością, przygotowaliśmy w sercu osiedla duży sad owocowy, w którym znajdziemy między innymi jabłonie, grusze, śliwy jak również orzechy.

Lokalizacja

Chojnów Park to osiedle położone w miejscowości Krępa, w malowniczych okolicznościach przyrody, w pobliżu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, gdzie wokół roztaczają się piękne obszary zielone, lasy i łąki.

  • TYLKO 3 minuty do kolejki PKP Ustanówek
  • 25 minut do Warszawy
  • Park rekreacyjno-sportowy
  • bardzo duże ogrody

CHOJNÓW PARK - MAKSIMUM WYGODY I KOMFORTU Z DALA OD MIEJSKIEGO ZGIEŁKU!

O nas

JDM Deweloper - jesteśmy polskim, doświadczonym i sprawdzonym deweloperem, liderem w budowie domów jednorodzinnych. W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz stałą współpracę z najlepszymi partnerami, tworzymy firmę JDM Deweloper, której misją jest realizacja marzeń Klientów o własnym domu, a głównym celem satysfakcja i zadowolenie przyszłych mieszkańców.

Projektujemy z myślą o jutrze, starannie wybieramy lokalizacje naszych inwestycji, a wszystko to w symbiozie z otoczeniem i z poszanowaniem naturalnego środowiska. Wybudowaliśmy już 69583 m 2 powierzchni użytkowej lokali. Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich od 2017 roku, dzięki czemu zakup mieszkania nie będzie kojarzyć się z ryzykiem.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
503

Więcej ogłoszeń od JDM Deweloper