Inwestycja deweloperska
pomorskie
gdański
Bąkowo
ul. kpt. Tadeusza Ziółkowskiego
Cedrowe Domy w Bąkowie, GOTOWE DO ODBIORU
Cedrowe Domy w Bąkowie, GOTOWE DO ODBIORU

Cedrowe Domy w Bąkowie, GOTOWE DO ODBIORU

ceny od 5 811 zł/m²
Lokalizacja
ul. kpt. Tadeusza Ziółkowskiego , Bąkowo, gdański
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
4 kwartał 2022
Dostępne lokale
1 /4

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2021
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
183 - 183 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

O inwestycji

Cedrowe Domy to nie tylko atrakcyjna lokalizacja, ale także nowoczesny, energooszczędny i dopasowany do wymagań przyszłych klientów projekt. Inwestycja obejmuje czterolokalowy budynek, w którym znajdują się lokale o powierzchni użytkowej 133 m² z piętrem i możliwym do zaaranżowania poddaszem. Poddasze to dodatkowe pomieszczenie o powierzchni około 50 m² liczonej po podłodze. Każdy lokal posiada przestronny garaż oraz indywidualny ogródek z tarasem.

Duża powierzchnia i funkcjonalny układ wnętrz pozwala dopasować przestrzeń mieszkalną do potrzeb przyszłych domowników. Nic nie stoi na przeszkodzie, by na poddaszu stworzyć przestrzeń do pracy lub domowe centrum wellness z sauną i strefą relaksu.

Budynki powstały z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów budowlanych oraz technologii, które gwarantują bezproblemową i tanią eksploatację. Solidna izolacja oraz wysokiej klasy piece gazowe sprawiają, że budynki są energooszczędne. Budynki wyposażone są w instalację elektryczną umożliwiającą podłączenie tzw. inteligentnego sterowania domem. Wyróżnia je także ponadczasowa, estetyczna architektura. Na każdej kondygnacji, również na poddaszu, zamontowano duże okna, zapewniające idealnie doświetlenie oraz optyczne powiększenie przestrzeni. Dodatkowo w ogrodach znajdują się zbiorniki na wodę opadową, którą można wykorzystać m.in. do podlewania roślin.

Cedrowe Domy będą idealnym wyborem dla młodych par, rodzin z dziećmi oraz wszystkich osób, którym zależy na przestronnych wnętrzach, bliskim kontakcie z naturą i łatwym dostępie do infrastruktury miasta.

O nas

Inwestycję prowadzi małżeństwo inżynierów budownictwa mających 10-letnie doświadczenie w branży. Wykwalifikowani specjaliści, realizując swoje marzenie, kierują się szeroką wiedzą, pasją i zamiłowaniem do nieruchomości. Prywatne doświadczenie z wychowywania trójki dzieci pozwala im dopasować projekt do specyficznych potrzeb rodzin z dziećmi. Dbają o to, by inwestycja była dopracowana w każdym szczególe. Ich priorytetem jest budowa domów w taki sposób, jakby przygotowywali je dla siebie i swoich dzieci – czyli starannie i z materiałów najwyższej jakości. Inwestorzy zwracają uwagę nie tylko na doskonałe standardy budowlane, ale także atrakcyjną, estetyczną architekturę. Tworzą miejsce, w którym żyje się dobrze, łatwo i niezwykle komfortowo.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
600

Więcej ogłoszeń od Deema Sp. z o. o. Sp. kom.