Для України
Inwestycja deweloperska
śląskie
Katowice
Wełnowiec-Józefowiec
Bytkowska
Bytkowska 2.0
Bytkowska 2.0

Bytkowska 2.0

Zapytaj o cenę
Wawel Service
Lokalizacja
Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, ul. Bytkowska
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2023
Dostępne lokale
37 /158

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Inwestycja

Bytkowska 2.0 - dla przyszłych mieszkańców zaprojektowaliśmy 158 mieszkań o funkcjonalnych układach i metrażach od 25 do 85m2. Każde z nich posiada duży balkon, taras lub ogródek, a także funkcjonalną komórkę lokatorską. W inwestycji powstanie 152 miejsc postojowych. Na terenie osiedla powstaną liczne punkty usługowe, aby mieszkańcy mieli wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby zapewnić najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa, osiedle będzie monitorowane, a każde mieszkanie zostanie wyposażone w wideodomofon.

Mieszkania przy ul. Bytkowskiej - Architektura i design:

  • Jasna kolorystyka budynków
  • Nowoczesny design
  • Funkcjonalne układ mieszkań
  • Duże powierzchnie balkonów

Lokalizacja

Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego. Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne tereny rekreacyjne sprzyjają zwolnieniu tempa, rodzinnemu odpoczynkowi i nawiązywaniu sąsiedzkich znajomości. Z myślą o najmłodszych na terenie inwestycji powstanie kolorowy plac zabaw.

Wygodny dojazd do centrum:

  • doskonałe skomunikowanie z aglomeracją górnośląską
  • łatwy dostęp do kluczowych punktów miasta
  • bliskie sąsiedztwo Ogrodu Zoologicznego, Stadionu Śląskiego, Planetarium, Wieży Telewizyjnej, Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, domu kultury "Józefinka" oraz zabytkowej Kolonii Alfred

Zmotoryzowanych przekona bliskość Drogowej Trasy Średnicowej, a podróżujących komunikacją miejską uspokoi znakomity dojazd liniami autobusowymi nie tylko do centrum, ale także do innych dzielnic miasta.

O nas

Wawel Service: deweloper z ponad 30-letnią tradycją

Jesteśmy jedną z najstarszych grup deweloperskich realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne. Nieruchomości Wawel Service powstają w trzech największych miastach Polski – Krakowie, Katowicach i Warszawie. Naszą wizytówką stały się wybudowane i oddane do użytku osiedla, dzięki którym na rynek trafiło ponad 6500 mieszkań. Przez przeszło 30 lat działalności zapracowaliśmy na zaufanie klientów i pozycję lidera wśród deweloperów.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
124

Więcej ogłoszeń od Wawel Service