Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Pracze Odrzańskie
Białe Tarasy mieszkania Wrocław - Stabłowice
Białe Tarasy mieszkania Wrocław - Stabłowice

Białe Tarasy mieszkania Wrocław - Stabłowice

ceny od 11 297 zł/m²
Oferta specjalna do 30.04.2024Darmowe miejsce parkingowe
GDM DEVELOPMENT
Lokalizacja
ul. Główna, Pracze Odrzańskie, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2024
Dostępne lokale
3 /16

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
58.74 - 74.39 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras

Opis

Białe Tarasy to kameralna inwestycja, obejmująca 16 nowoczesnych apartamentów w 8 budynkach jednorodzinnych dwulokalowych, subtelnie nawiązujących do modnego włoskiego stylu. Apartamenty dostępne są w kilku wariantach o różnej powierzchni – od ok. 58 m² do ok. 74 m².

Dużym atutem inwestycji są dodatkowe przestrzenie, przynależne do poszczególnych lokali. Apartamenty na parterze mają prywatne ogródki, natomiast mieszkania na piętrze – duże tarasy, zapewniające komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu. Dla każdego lokalu przewidziane jest jedno miejsce postojowe dla samochodu. Większość apartamentów ma także komórki lokatorskie. Teren osiedla jest zamknięty i zagospodarowany – mieszkańcy mają na nim do dyspozycji wspólne zielone skwery.

Większość ścian w ich wnętrzach jest działowa, więc łatwo możesz dostosować układ pomieszczeń do swoich indywidualnych potrzeb. Budynki, ogrzewane gazem, zostały wykonane w technologii tradycyjnej z wysokiej jakości materiałów – w projekcie zastosowano m.in. duże przeszklenia (okna z roletami zewnętrznymi), dzięki którym do apartamentów wpada mnóstwo naturalnego światła.

Okolica Białych Tarasów sprzyja odpoczynkowi – jest cicho, spokojnie oraz bardzo bezpiecznie. Pieszo w kilka minut dotrzesz do jeziora Cegielnia Stabłowicka i Parku Stabłowickiego przy Bystrzycy, gdzie możesz biegać, jeździć na rowerze lub po prostu spędzać czas na łonie natury. Blisko również do wielu przydatnych na co dzień miejsc. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się sklepy spożywcze, markety, punkty usługowe, paczkomaty, lokale gastronomiczne, obiekty sportowe oraz placówki medyczne. Rodziny z dziećmi na pewno ucieszy fakt, że od najbliższego przedszkola i szkoły będzie dzielić je zaledwie 600 metrów.

Wybierz najlepszy apartament dla siebie!

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Karolina Graczyk
Ogłoszenie dewelopera
Karolina Graczyk
570

Więcej ogłoszeń od GDM DEVELOPMENT