Inwestycja deweloperska
mazowieckie
Warszawa
Białołęka
ul. Ostródzka
ATAL S.A. Apartamenty Ostródzka II
ATAL S.A. Apartamenty Ostródzka II

ATAL S.A. Apartamenty Ostródzka II

ceny od 8 500 zł/m²
ATAL S.A.
Lokalizacja
Warszawa, Białołęka, ul. Ostródzka
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2024
Dostępne lokale
32 /69

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2022
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
57.43 - 78.21 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty, monitoring
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon, komórki lokatorskie, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Warszawska Białołęka łączy podmiejski urok z dynamicznym rozwojem, którego przykładem są Apartamenty Ostródzka. W ramach inwestycji zaprojektowane zostały budynki, które idealnie wkomponują się w kameralną zabudowę otoczenia. Apartamenty Ostródzka staną się miejscem relaksu nie tylko dla rodzin, ale także singli czy osób starszych. Na osiedlu znajdują się praktyczne podjazdy i inne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z małymi dziećmi.

Duże okna, ogródki na parterze oraz balkony to tylko nieliczne atuty Apartamentów Ostródzka. Dzielnica Białołęka wyróżnia się pod względem innych miejsc do zamieszkania w Warszawie. Pobliska niska zabudowa, nowoczesne osiedla oraz liczne tereny rekreacyjne stanowią duży plus w stosunku do gęstej zabudowy Śródmieścia stolicy.

W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców inwestycji powstał punkt ochrony, a także monitoring i ogrodzenie. Apartamenty Ostródzka to idealne miejsce do życia dla każdego, kto ceni sobie spokój, a jednocześnie chce być blisko miasta.

Apartamenty Ostródzka II składać się będą z czterech trzypiętrowych budynków. Przyszli mieszkańcy będą mogli dokonać wyboru spośród 69 lokali. Funkcjonalne układy od 1 do 4 pokoi oraz szeroka oferta metraży od 26 do 78 mkw. pozwolą zaaranżować mieszkanie według własnych upodobań. W podziemnej kondygnacji przewidziano halę garażową z 76 miejscami garażowymi. Dodatkowym atutem będzie możliwość zakupu boksu na rower.

Białołęka to dzielnica Warszawy szczególnie popularna wśród rodzin z dziećmi oraz osób pragnących zamieszkać z dala od zgiełku centrum miasta. Inwestycja położona jest przy cichej ulicy Ostródzkiej, na której mieszczą się głównie domy jednorodzinne i tereny spacerowe. Nieopodal znajduje się również niezbędna infrastruktura taka jak szkoły, przedszkola czy przychodnie, a w najbliższym sąsiedztwie sklepy spożywcze i lokale usługowe na terenie osiedla. Niedaleko można znaleźć jedne z najpopularniejszych galerii handlowych Warszawy, a także markety meblowe i budowlane.

Dużym atutem, jest bliskość drogi S8, która stanowi nie tylko część obwodnicy Warszawy, ale też drogi ekspresowej biegnącej z Wrocławia do Białegostoku. Umożliwia to komfortowe podróże biznesowe czy wyjazdy na wakacje, jak również szybkie dotarcie samochodem do innych dzielnic miasta. Dogodny dojazd do centrum zapewniają zlokalizowane w pobliżu przystanki autobusowe.

W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się rozległe tereny zielone: Las Bródnowski, Rezerwat Przyrody Puszcza Słupecka i Rezerwat Przyrody Łęgi Czarnej Strugi. Spokojna okolica sprzyja wypoczynkowi i wyciszeniu, którego tak często brakuje mieszkańcom dużych miast. Na długie spacery, wycieczki rowerowe oraz aktywny wypoczynek nad wodą przyszli mieszkańcy będą mogli udać się nad Zalew Zegrzyński.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
226

Więcej ogłoszeń od ATAL S.A.