Inwestycja deweloperska
pomorskie
gdański
Bąkowo
ul. Wiśniowy SadArkadia | domy blisko Gdańska
Arkadia | domy blisko Gdańska

Arkadia | domy blisko Gdańska

ceny od 4 174 zł/m²
Amprojekt Sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Wiśniowy Sad , Bąkowo, gdański
Typ nieruchomości
domy
Dostępne lokale
25 /129

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

SPOKOJNE, MAŁOMIEJSKIE ŻYCIE W... METROPOLII

Z dala od zgiełku. Tam gdzie natura, przestrzeń, slow life. A jednocześnie w dobrym sąsiedztwie - na kameralnym osiedlu. Z niską zabudową, z własnym parkiem, bez tłumów, natężenia ruchu. To wszystko zapewni Tobie Osiedle Arkadia.

Miejsce to przewiduje wyłącznie zabudowę bliźniaczą i szeregową, gwarantującą najwyższy komfort życia w ramach ergonomicznych przestrzeni. Wielkim atutem jest bliskość lasów i terenów rekreacyjnych. W ramach dużych ogrodów, wydzielonych dla każdego ze 159 domów, z powodzeniem zorganizujesz garden party jak i pograsz z dziećmi w piłkę. Ponadto mieszkańcy osiedla będą mogli się cieszyć własnym parkiem (3000 m2) z dużym placem zabaw, strefą wypoczynku dla dorosłych oraz siłownią na świeżym powietrzu.

Podstawowe potrzeby zrealizujesz w ramach osiedlowego lokalu usługowego, a zarazem lokalizacja pozwoli Ci na szybkie dotarcie do obwodnicy i tym samym do marketów, Designer Outlet Gdańsk, innych galerii.

Arkadia od początku była projektowana z ideą o enklawie niosącej "święty spokój". Poczuj go.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą domów w różnych lokalizacjach. Posiadamy szeroki wachlarz metraży, funkcjonalnych układów i cen.
Więcej informacji pod numerem telefonu

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
800

Więcej ogłoszeń od Amprojekt Sp. z o.o.