Rodźko Dewelopment

Rodźko Dewelopment

Zobacz
Wróć
Inwestycja deweloperska
kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Centrum
ul. Poznańska 25Apartamenty Poznańska 25 | Rodźko Dewelopment
Apartamenty Poznańska 25 | Rodźko Dewelopment

Apartamenty Poznańska 25 | Rodźko Dewelopment

Zapytaj o cenę
Rodźko Dewelopment
Lokalizacja
Bydgoszcz, Centrum, ul. Poznańska 25
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2021
Ogłoszenia w serwisie
2

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
ukończona
Metraż
30.83 - 50.01 m²
Nieruchomości w inwestycji
35
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Przestrzeń dodatkowa
balkon, pomieszczenie na rowery, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Apartamenty Poznańska 25 to inwestycja budowana w ścisłym centrum miasta, która wraz z poprzednim projektem przy Poznańskiej 24 tworzy spójną całość.

Budynek położony jest pomiędzy ul. Poznańską oraz ul. Grudziądzką, posiadając wejścia zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Wejścia dla mieszkańców są specjalnie wydzielone.

Grupa projektantów i architektów bardzo długo pracowała by powstał budynek, który będzie łączył w sobie nowoczesność oraz nawiązanie do otaczającej go kamienicznej zabudowy.

Efektem naszych prac jest bryła, która znakomicie wpasowuje się w klimat starówki.

Połączenie szkła i cegły, nadają elewacji niepowtarzalny styl, elegancję i prestiż. Nie zapomnieliśmy także o nowoczesnych, podnoszących standard i komfort rozwiązaniach.

Budynek posiada ekskluzywnie wykończony hall, cichobieżną windę oraz okna o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej. Każdy apartament wyposażony został w klimatyzację oraz drzwi antywłamaniowe.

Budynek pełni funkcję mieszkalno-usługową. Składa się z 4 kondygnacji nadziemnych oraz 1 podziemnej. Na poziomie -1 znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi. Część usługową stanowią lokale użytkowe, mieszczące się na parterze od strony ul. Poznańskiej oraz Grudziądzkiej. Budynek posiada 14 lokali usługowych tworzących pasaż handlowy łączący obie sąsiadujące ulice. Część mieszkalna to luksusowe apartamenty o zróżnicowanych układach oraz powierzchni, dzięki czemu każdy znajdzie apartament dopasowany do własnych potrzeb. Projektanci zadbali, aby wszystkie apartamenty cechowały się niebywałą funkcjonalnością przy zachowaniu optymalnego metrażu.

Poznańska 25 - to lokalizacja, która trafia w potrzeby osób w każdym wieku. Stary Rynek, Wyspa Młyńska, Opera Nova, szkoły, sklepy, restauracje, tereny rekreacyjne, centra handlowe ... wszystko w zasięgu ręki! Dzięki rozbudowanej infrastrukturze, inwestycja jest doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta. Życie w ścisłym centrum Bydgoszczy nabiera nowej jakości, gdy wszystko czego nam trzeba jest w zasięgu 5 minut spaceru.

To wszystko dla Ciebie dostępne już teraz!

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od Rodźko Dewelopment