Для України
Inwestycja deweloperska
śląskie
Katowice
Zarzecze
ul. Konrada Swinarskiego
Apartamenty „Pod Dębami”
Apartamenty „Pod Dębami”

Apartamenty „Pod Dębami”

ceny od 5 122 zł/m²
Avill Invest sp. z o.o. sp. kom
Lokalizacja
Katowice, Zarzecze, ul. Konrada Swinarskiego
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2021
Dostępne lokale
2 /19

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
71 - 115 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

W sprawach dotyczących sprzedaży prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy OTODOM lub na adres mailowy.


Inwestycja

Osiedle ” Pod Dębami” przy ul.Swinarskiego / Kopaniny Lewe to zespół dziewiętnastu jedno i dwupoziomowych luksusowych apartamentów w zabudowie szeregowej. Osiedle zaprojektowano z myślą o osobach, które od swojego wymarzonego apartamentu oczekują nie tylko funkcjonalności, ale także wygody i przestrzeni oraz dla których estetyka zewnętrzna jest równie ważna jak wykończenie wnętrza.

Kolorystyka osiedla nawiązuje do sąsiedniej zabudowy. Przeważają kolory ciepłe od brązu przez szarość aż do złamanej bieli. Przez takie połączenie kolorów osiedle prezentuje się wyjątkowo przytulnie. Wszystkie obiekty wchodzące w skład inwestycji są spójne architektonicznie i zostaną wykonane z dbałością o każdy detal, z najwyższej jakości materiałów.

Budynki otynkowane będą jasnym tynkiem z elementami płytki klinkierowej. Wysokiej jakości stolarka okienna wykonana z PVC w kolorze grafitowym wyposażona w rolety, trzyszybowa, drzwi wejściowe – ocieplane. Każdy z budynków wyposażony będzie w indywidualny system ogrzewania gazowego. Ponadto w standardzie wykończenia wnętrza budynków będą rozprowadzone wszystkie instalacje (elektryczna, gazowa, wodno – kanalizacyjna), grzejniki, otynkowane ściany oraz wykonana wylewka na podłogach. Dla większego komfortu przewidziano również ogrzewanie podłogowe.

Teren osiedla będzie ogrodzony, co zapewni dodatkowe bezpieczeństwo jego mieszkańcom.

Lokalizacja

Osiedle Pod Dębami znajduje się w wyjątkowo spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic – Zarzeczu.Liczne drogi dojazdowe zapewniają mieszkańcom doskonałe połączenie zarówno z Katowicami jak i centrum miasta Mikołowa oraz z okolicznymi miastami.

Zapraszam do kontaktu

Biuro
Ogłoszenie dewelopera
Biuro
733

Więcej ogłoszeń od Avill Invest sp. z o.o. sp. kom