Inwestycja deweloperska
śląskie
Katowice
Wełnowiec-Józefowiec
Apartamenty Mikusińskiego - System płatności 20/80
Apartamenty Mikusińskiego - System płatności 20/80

Apartamenty Mikusińskiego - System płatności 20/80

Zapytaj o cenę
Oferta specjalna do 30.09.2023Atrakcyjny harmonogram płatności
JHM DEVELOPMENT S.A.
Lokalizacja
ul. prof. Jana Mikusińskiego, Wełnowiec-Józefowiec, Katowice, śląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2024
Dostępne lokale
40 /43

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
42.14 - 106 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon, pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, miejsce parkingowe podziemne

Opis

PROMOCJA! System płatności 20/80

Inwestycja

Apartamenty Mikusińskiego to kameralny projekt mieszkaniowy. Unikalna architektura inwestycji stanowi z jednej strony nawiązanie do industrialnego ducha miasta, a z drugiej strony wykorzystuje dużą ilość zieleni i rozwiązań ekologicznych, czego przykładem jest zastosowanie roślinności na dachach i parkingach. Stonowana kolorystyka elewacji w odcieniu jasnej szarości przełamana zostanie ciemnymi elementami wykończeniowymi stolarki okiennej i balkonów w kolorze czarnym. Użycie blachy perforowanej według dedykowanego projektu na balustradach balkonów i w ogródkach zapewni prywatność mieszkańcom, a jednocześnie stworzy niepowtarzalny efekt wizualny.

Wyróżnikiem i ogromnym atutem tego projektu jest jego niewielka skala. W kameralnym budynku liczącym 4 piętra powstaną jedynie 43 mieszkania. W ofercie sprzedaży znajdują się lokale od 2 do 4 pokoi w zróżnicowanych układach. Najmniejsze z nich mierzą 42 m2 a największe dysponują przestrzenią nawet 106 m2.. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie dodatkowa przestrzeń w postaci balkonu lub ogródka.

Apartamenty na najwyższych kondygnacjach posiadać będą antresole z możliwością wyjścia na zielony dach, z którego rozciągał się będzie szeroki widok na panoramę miasta.

Podczas projektowania części wspólnych architekci starali się spełnić oczekiwania miłośników designu i zadbać o wysoką funkcjonalność przestrzeni. Stylowe wykończenie części wspólnych z wykorzystaniem materiałów wysokiej klasy nadaje elegancji i podnosi standard inwestycji. Strefa lobby z poczekalnią to duże udogodnienie, a pomieszczenie na parterze do przechowywania wózków i rowerów ucieszy rodziców małych dzieci oraz fanów jednośladów. W budynku zaprojektowana została nowoczesna hala garażowa z zastosowaniem niezależnych parkliftów. Dodatkowo na terenie inwestycji znajdzie się parking naziemny.

Lokalizacja

Inwestycja Apartamenty Mikusińskiego znajduje się w katowickiej dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec przy ul. Mikusińskiego 1, dokładnie u zbiegu ulic Mikusińskiego i Józefowskiej.

Projekt położony jest w samym sercu lokalnego ośrodka usługowego dla mieszkańców dzielnicy, a jednocześnie oddalony jest tylko 500 m od słynnego Parku Śląskiego. Okolica charakteryzuje się spokojną zabudową wielorodzinną z dużym udziałem zieleni. Bliskość obiektów usługowo-handlowych, placówek edukacyjnych, boisk sportowych i placu zabaw ułatwi codzienne funkcjonowanie. Spacerowa odległość od ponad 500-hektarowego Parku Śląskiego i jego licznych atrakcji, w tym: ścieżek pieszych i rowerowych, tematycznych ogrodów, kawiarni i restauracji zapewni miejsce codziennej rekreacji dla przyszłych mieszkańców Inwestycji.

W najbliższej okolicy znajdują się:

 • Plac zabaw 40 m
 • Kościół 100 m
 • Placówka medyczna 130 m
 • Przystanek autobusowy 130 m
 • Bankomat 140 m
 • Restauracja 150 m
 • Piekarnia 160 m
 • Sklep z ekologiczną żywnością 200 m
 • Hala Sportowa Józefowska - MOSiR 200 m
 • XIV Liceum Ogólnokształcące 300 m
 • Poczta 360 m
 • Park Śląski 500 m
 • Szkoła Podstawowa nr 17. 550 m
 • Supermarket 550 m

O nas

JHM DEVELOPMENT to polska firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne na terenie całego kraju.

Od ponad 14 lat z sukcesem realizujemy kolejne projekty deweloperskie, kształtując otaczającą nas rzeczywistość. Jesteśmy obecni w 13 polskich miastach i dalej się rozwijamy.

Nasza misja to tworzenie komfortowych i bezpiecznych miejsc do życia i pracy - osiedli przyjaznych mieszkańcom oraz infrastruktury komercyjnej stworzonej dla potrzeb lokalnej społeczności.

To co nas wyróżnia to pełne zaangażowanie w każdy etap procesu inwestycyjnego – od fazy projektowej, przez wykonawczą, aż do sprzedaży czy wynajmu.

Nasze projekty stanowią połączenie atrakcyjnych lokalizacji, funkcjonalnego projektu i efektownego designu.

Zapraszam do kontaktu

Apartamenty Mikusińskiego
Ogłoszenie dewelopera
Apartamenty Mikusińskiego
603

Więcej ogłoszeń od JHM DEVELOPMENT S.A.