Inwestycja deweloperska
łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Przemysłowy
Apartamenty Liściasta - Łódź - budynek nr 2
Apartamenty Liściasta - Łódź - budynek nr 2

Apartamenty Liściasta - Łódź - budynek nr 2

ceny od 7 877 zł/m²
Oferta specjalnaDarmowe miejsce parkingowe
UNI GRUP NIERUCHOMOŚCI
Lokalizacja
ul. Liściasta, Teofilów Przemysłowy, Bałuty, Łódź, łódzkie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2024
Dostępne lokale
14 /61

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Apartamenty Liściasta - Łódź - budynek nr 2

Budynek będzie się składał z 61 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni użytkowej od 26m2 do 99m2
Do osiedla zrealizowany zostanie parking naziemny ze 120 miejscami postojowymi.

CHARAKTERYSTYKA:

Nasza firma nie zmienia sprawdzonej technologii wykonania oraz tradycyjnych materiałów, z których wykonuje budynki mieszkalne jedno oraz wielorodzinne. Tak więc ściany zewnętrzne i wewnętrzne zostaną wymurowane z cegły ceramicznej o odpowiednich parametrach technicznych, bardzo wysokich parametrach izolacyjności termicznej i akustycznej, spełniające najnowsze wymogi norm unijnych i prawa budowlanego. Zastosowana stolarka okienna i drzwiowa będzie spełniać nie tylko wymogi techniczne, najnowsze parametry, ale posiadać będzie również nowoczesny design i kolorystykę. Ściany zewnętrzne zostaną docieplone styropianem o grubości 15-20 cm i wykończone tynkiem mineralnym o odpowiedniej kolorystyce. Wszystkie te elementy poprawią komfort życia oraz pozwolą zoptymalizować wydatki podczas codziennej eksploatacji mieszkania.

DLA KAŻEGO LOKALU BEZPŁATNIE PRZYNALEŻY KOMÓRKA LOKATORSKA ORAZ OGÓLNODOSTĘPNE MIEJSCE PARKINGOWE.

KORZYŚCI Z ZAKUPU:

Doskonała lokalizacja, konkurencyjna cena i przemyślany projekt, a także jakość użytych materiałów i doświadczenie w budownictwie oraz zoptymalizowane koszty budowy własnymi firmami wykonawczymi, pozwala nam zaproponować Państwu w pełni konkurencyjny produkt, który w postaci mieszkań/apartamentów może okazać się tak jak poprzednie lokalizacje bardzo trafioną inwestycją lub też skłoni do podjęcia jednej z najważniejszych decyzji w życiu jakim jest zakup własnego mieszkania.

LOKALIZACJA:

Jesteśmy przekonani, iż położenie osiedla umożliwiające szybki i łatwy dojazd do centrum miasta i do położonego zaplecza usługowo, edukacyjnego, medycznego i kulturalnego czyni tę lokalizację jedną z lepszych w tej części miasta. Bliskość jednego z największych parków Łodzi - parku im. Adama Mickiewicza, dwóch zbiorników wodnych na rzece Sokołówce oraz lokalizacja w dzielnicy Łódź Bałuty - Julianów, która pozostaje najbardziej zieloną częścią Łodzi i sprawia, że lokalizacja „Apartamenty Liściasta” jest doskonałym, komfortowym i przyjaznym miejscem do życia.

Zapraszam do kontaktu

Dominika Szymala
Ogłoszenie dewelopera
Dominika Szymala
880

Więcej ogłoszeń od UNI GRUP NIERUCHOMOŚCI