BDC DEVELOPMENT

BDC DEVELOPMENT

Zobacz
Wróć
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
legionowski
Zegrze
Apartamenty Lake House Zegrze
Apartamenty Lake House Zegrze

Apartamenty Lake House Zegrze

ceny od 8 000 zł/m²BDC DEVELOPMENT
Lokalizacja
Zegrze, legionowski, mazowieckie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2020
Ogłoszenia w serwisie
3

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2019
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
40.16 - 149.24 m²
Nieruchomości w inwestycji
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Przestrzeń dodatkowa

Opis

LAKE HOUSE ZEGRZE 

Inwestycja położona na działce w Zegrzu, niewielkiej miejscowości zlokalizowanej w gminie Serock, bezpośrednio nad Jeziorem Zegrzyńskim, stanowiącym znakomitą atrakcję turystyczną i rekreacyjną województwa mazowieckiego.

Na terenie gminy znajdują się 3 rezerwaty przyrody, a sam akwen doskonale jest znany żeglarzom i wędkarzom. W okolicy funkcjonują liczne hotele, restauracje i ośrodki wypoczynkowe.

Odległość Zegrza od centrum Warszawy to zaledwie 34 km, 28 km od Nowego Dworu Mazowieckiego, 9 km z Legionowa. Z łatwością dostaniemy się tutaj komunikacją publiczną, Szybką Koleją Miejską i pociągami Kolei Mazowieckich. W sezonie letnim kursują także tramwaje wodne. Miejscowość jest również doskonale skomunikowana z lotniskami: Portem Chopina oraz w Modlinie.

Ogromnym atutem inwestycji jest lokalizacja nad pięknym Jeziorem Zegrzyńskim. Uprawia się tu żeglarstwo, kitesurfing, windsurfing, kajakarstwo, wioślarstwo i sporty motorowodne. Zimą na jeziorze pojawiają się bojery, iceflyery i iceboardy. Z myślą o pasjonatach żeglarstwa i sportów wodnych przyszłych właścicieli oraz ich gości przewidziano marinę, gdzie będzie można przycumować łódź, jacht czy skuter wodny.

Przedsięwzięcie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, gwarantującym zwielokrotnienie lub zabezpieczenie posiadanego już majątku przyszłych właścicieli.

Celem postawionym projektantowi była maksymalna ekspozycja budynków na Jezioro Zegrzyńskie przy zachowaniu ograniczeń narzuconych przez obowiązujący plan miejscowy. Zaprojektowane zostały wzdłuż nieprzekraczalnej linii zabudowy jeziora w taki sposób, by naturalnie współgrały z krajobrazem. Poprzez zastosowanie okładzin w stonowanych, nieinwazyjnych kolorach - białym, szarym oraz naturalnym kolorze drewna, budynki wtapiają się w otoczenie.

Na działce o powierzchni ok. 4505 m2 z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej Jeziora Zegrzyńskiego zaprojektowano 2 budynki 4 kondygnacyjne, A i B, w których znajdzie się tylko 58 apartamentów (52 powstaną w budynku A i 6 w budynku B o łącznej powierzchni 3894,86 m2. oraz podziemny garaż realizujący potrzeby zmotoryzowanych mieszkańców. Dodatkowo w budynku A zaprojektowano również ogólnodostępny punkt usługowy o powierzchni ok. 213,51 m kw. z przeznaczeniem na lokal gastronomiczny.

W ofercie znajdziemy apartamenty 1, 2, 3 i 4 pokojowe z metrażem 40 – 80 m2 i dwupoziomowe o powierzchni od 58 do 150 m2. Wszystkie apartamenty będą miały taras z balustradą ze szkła a dla wybranych dwupoziomowych, zaplanowana jest dodatkowa powierzchnia w postaci tarasu na dachu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

tel.+48 513 616 616   email: [email title="kontakt"]

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od BDC DEVELOPMENT