Для України
WróćInwestycja deweloperska
pomorskie
Gdynia
Mały Kack
ul. Kowieńska 15Apartamenty Familia Etap II, Gdynia Mały Kack
Apartamenty Familia Etap II, Gdynia Mały Kack

Apartamenty Familia Etap II, Gdynia Mały Kack

ceny od 11 900 zł/m²
Lokalizacja
Gdynia, Mały Kack, ul. Kowieńska 15
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2022
Dostępne lokale
1 /6

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
68.93 - 85.5 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Dla kogo:

Rodzinna cześć tętniącego życiem miasta. Spokojna okolica w pobliżu Parku Krajobrazowego. Apartamenty Familia to propozycja skierowana dla rodzin szukających miejsca dobrze skomunikowanego z centrum miasta, a zarazem ciszy i bliskości przyrody. Dużą zaletą inwestycji jest jej kameralna forma. W budynku znajduje się tylko 6 apartamentów.


Podstawowe informacje:
Gdynia Mały Kack ul. Kowieńska 15, metraże 68,93 – 85,50 m2, 3-4 pokojowe apartamenty. Planowane oddanie budynku w II kwartale 2022r. Inwestycja charakteryzuje się niskimi kosztami utrzymania - niewielkie będą kwoty utrzymania części wspólnych.

Standard wykończenia:

Mieszkania w stanie deweloperskim, do których prowadzić będzie cichobieżna winda oraz zadaszona zewnętrzna klatka schodowa. Dojście do każdego mieszkania przez dedykowany mu przedsionek, na który można dostać się windą (każde mieszkanie ma swój indywidualny przystanek windy) lub zewnętrzną klatką schodową. Mieszkania na ostatniej kondygnacji wyposażone będą w tarasy na dachu, z których rozpościerać się będzie widok na las oraz panoramę Gdyni. Atutem dla wszystkich lokali będą dobrze nasłonecznione strefy dzienne, które mają zachodnią ekspozycję. O bezpieczeństwo przyszłych właścicieli dbać będzie system monitoringu oraz ogrodzenie ze szlabanem sterowanym pilotem. Hala garażowa wyposażona będzie w przestronne miejsca postojowe. Komórki lokatorskie, do których dostęp będzie z poziomu hali, mogą być funkcjonalnym uzupełnieniem lokalu mieszkalnego, będą miały okna oraz ponadstandardową powierzchnię.

Lokalizacja i jej atuty:

Inwestycja położona na Małym Kacku, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i przyrody – lasu, który widoczny będzie z okien apartamentów. Położenie inwestycji zapewnia komfortowy dostęp do szerokiej strefy handlowo-usługowej, edukacyjnej czy sportowej. Komunikacja z całym Trójmiastem jest bardzo dobra z uwagi na bliskie położenie przystanków PKM, SKM, ZKM oraz głównych ciągów komunikacyjnych, jak Obwodnica Trójmiasta i Aleja Zwycięstwa.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych apartamentów.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od Prime Spot Grupa Inwestycyjna