Inwestycja deweloperska
śląskie
raciborski
Racibórz
Apartamenty Batory 10
Apartamenty Batory 10

Apartamenty Batory 10

ceny od 6 400 zł/m²
Lokalizacja
ul. Króla Stefana Batorego, Racibórz, raciborski, śląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2023
Dostępne lokale
6 /15

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
36 - 77.5 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy
Powierzchnie dodatkowe
pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie

Opis

Inwestycja

W centrum miasta, a jednak klimatycznie i spokojnie? Nowoczesny budynek położony w centralnym punkcie Raciborza łączy ze sobą te funkcje. Apartamenty Batory 10 to inwestycja zaprojektowana tak, aby zapewnić dostęp do wszystkich zakątków miasta, jednocześnie gwarantując spokój i komfort użytkowania.

Mieszkania z charakterem

Estetyka i spójność – tak w skrócie można opisać inwestycję Batory 10. Przemyślany i funkcjonalny rozkład pomieszczeń daje doskonałe pole do zagospodarowania ich przyszłym lokatorom. Apartamenty charakteryzują się pomieszczeniami o zróżnicowanych metrażach, w zależności od preferencji i wymagań przyszłych mieszkańców.

Lokalizacja

Budynek Apartamenty Batory 10 mieszczą się w Raciborzu przy ul. Króla Stefana Batorego. Doskonała lokalizacja: w ścisłym centrum, naprzeciw magistratu miejskiego, nieopodal dworca autobusowego, w pobliżu starówki, zapewni komfortową przestrzeń życiową dla najbardziej wymagających mieszkańców.

Najbliższa okolica:

  • Centrum miasta 300m
  • Dworzec autobusowy 100m
  • Szpital 2km
  • Kryty basen 1 km
  • Kino 800m

O nas

Eko-Invest - Specjalizujemy się w realizacji projektów o wysokim standardzie, zwracając szczególną uwagę na walory krajobrazowe, które symetrycznie wkomponowują się w otoczenie inwestycji.

Przywiązujemy sporą wagę do solidności oraz terminowości, ponieważ naszym celem jest nie tylko budowanie, ale przede wszystkim stworzenie komfortowego miejsca dla naszych klientów.

Nasz zespół składa się z doświadczonych menedżerów oraz inżynierów, którzy całościowo zarządzają procesem inwestycyjnym. Dzięki rzetelnie wypracowanym standardom, jesteśmy w stanie oferować naszym klientom wysoką jakość realizacji, a także profesjonalne wsparcie w zakresie całościowego procesu zakupowego. Merytoryczne wsparcie i bezpieczeństwo inwestycji, to kanon naszej działalności.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
664

Więcej ogłoszeń od EKO INVEST