Для України
Inwestycja deweloperska
lubelskie
Lublin
Wrotków
ul. Henryka Wolińskiego
activeCity II etap - mieszkania gotowe do odbioru
activeCity II etap - mieszkania gotowe do odbioru

activeCity II etap - mieszkania gotowe do odbioru

ceny od 8 000 zł/m²
Oferta specjalna do 31.12.2022Atrakcyjny harmonogram płatności
Żagiel Dom Sp. z o.o.
Lokalizacja
Lublin, Wrotków, ul. Henryka Wolińskiego
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2023
Dostępne lokale
3 /105

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2020
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
59.7 - 78.8 m²
Wysokość pomieszczeń
258 - 273 cm
Bezpieczeństwo
czujnik dymu
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, siłownia, place zabaw, strefa wypoczynku, boiska sportowe
Powierzchnie dodatkowe
balkon, piwnica, pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja

W II etapie budowy osiedla activeCITY powstaną trzy budynki mieszkalne pięciopiętrowe, w których znajdzie się 105 funkcjonalnych mieszkań w metrażach od 34 do 92 m kw z przestronnymi balkonami. Mieszkania na najwyższym, 5 piętrze posiadają eleganckie tarasy, na poziomie parteru zaciszne ogródki, co sprawia, że osiedle zdecydowanie wyróżnia się na tle sąsiedztwa.

Duże przestrzenie między budynkami i starannie zaprojektowana zieleń tworzą funkcjonalne otoczenie, gdzie każdy będzie się mógł poczuć swobodnie we własnym mieszkaniu. Mieszkańcy będą mogli korzystać z siłowni na świeżym powietrzu, z ogrodzonego boiska sportowego oraz przestronnego patio z placem zabaw dla dzieci.

Lokalizacja

Osiedle activeCity położone jest u zbiegu ulic Wapowskiego i Wolińskiego w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego.

Jest to doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie komfort z dala od miejskiego zgiełku i aktywny tryb życia.

Dzielnica Wrotków i okolice lubelskiego zalewu słyną z walorów przyrodniczych, ale przede wszystkim z rekreacji i ogromu możliwości do spędzenia wolnego czasu. Począwszy od wycieczek rowerowych, spacerów, jazdy na rolkach po żeglarstwo czy kitesurfing. W kompleksie rekreacyjnym znajduje się także park linowy. Miejsce tętni życiem i jednocześnie daje wytchnienie po długim dniu pracy.

O nas

Budujemy przestronne i funkcjonalne mieszkania, które nasi Klienci adaptują zgodnie ze swoimi marzeniami i potrzebami. Nasze osiedla mieszkaniowe to nowoczesne inwestycje, które są ładne, estetyczne, funkcjonalne oraz odpowiadają na potrzeby przyszłych mieszkańców, związane z codziennym rytmem życia.

Od blisko 25 lat zajmujemy się budową mieszkań, lokali użytkowych oraz budynków usługowych. Obecnie nasze projekty realizujemy w Lublinie, Puławach i Biłgoraju. Używamy tylko najlepszych materiałów budowlanych i gwarantujemy wykonawstwo na najwyższym poziomie. Gwarantujemy stałą cenę zakupu – co oznacza, że Klient nie musi się obawiać dodatkowych kosztów, pojawiających się w trakcie realizacji budowy. W oferowanej cenie mieszkania zawarta jest dodatkowo współwłasność gruntu. Żagiel Dom zapewnia solidną realizację inwestycji.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
814

Więcej ogłoszeń od Żagiel Dom Sp. z o.o.